איך פתרתי את בעיית האין אונות שלי

מצב של אין אונות גורם למבוכה רבה לגברים רבים כאשר אינם מגיעים לזקפה או שמשך הזמן של קיום יחסי המין הוא קצר מאד ולכן ההנאה אינה מושלמת.

נטילת תרופות לטיפול בבעיית האין אונות 

אחת האופציות היא נטילת ויאגרה מקורי שמסייעת בטיפול בתופעה זו. לצורך קבלת תרופה זו יש להגיע לרופא ולקבל מרשם אם הנתונים הרפואיים מאפשרים זאת. גם ההגעה לרופא לצורך קבלת מרשם זה יוצרת בעייתיות מסוימת ולכן רבים שרצו לקבל תרופה זו, נרתעו מכך.

הפתרון הוא הזמנת תרופות גנריות 

תרופות גנריות הן תרופות מקבילות לתרופות המקוריות אשר מיוצרות בדרך זהה והן מכילות את כל החומרים הפעילים והמרכיבים. הייצור הוא זהה אך הוא מתבצע על ידי יצרן אחר של תרופות ותחת שם אחר.

את התרופות הגנריות אפשר לרכוש באופן חופשי וללא צורך במרשם דרך אתר האינטרנט. ההזמנה מועברת לבית מרקחת בחו”ל והרוקחים מכינים את ההזמנה באופן מדויק ושולחים את הכדורים באופן דיסקרטי בתוך מעטפה כהה ואטומה באמצעות דואר רשום. מכיוון שהשם של בית המרקחת אינו מופיע על המעטפה, אין אפשרות להגיע מהיכן הגיעה המעטפה ומה היא מכילה.

אפשר להזמין תרופות מקבילות הנקראות סנפורס גנטה שמאפשרת שיפור האונות למשך 36 שעות ואפשר לצרוך אותה גם אם שותים מעט אלכוהול וגם אם אוכלים. הדברים הללו אינם יוצרים שינוי באפקטיביות של התרופה.

קמגרה אפשר לרכוש ככדורים, בג’ל או כסוכריות לעיסה. כל לקוח בוחר מתוך האופציות הללו את האפשרות הנוחה ביותר עבורו.

איסור על נטילת התרופות הללו עם תרופות מסוימות 

מי שנוטל תרופות להרחבת כלי הדם לא יכול לצרוך גם את אחת מהתרופות הללו לטיפול בתופעת אין אונות.

קראו עוד על מוצרים לטיפול באין אונות