טרנד הבריאות: ככה תקפיצו למעלה כל אירוע עסקי או חברתי

אחד מן הטרנדים הכי בולטים בעולם הקולינארי הוא זה שמראה כי אנשים מחפשים יותר ויותר אחר אוכל שמציע להם רמה גבוהה יותר של ערך תזונתי בריא ככל האפשר. בשל כך יש פחות ופחות אוכל מטוגן ועתיר סוכר אשר מוגש אל הצלחת של האורחים באירועים, כאשר חלק מעורכי האירוע עצמם שמים את הדגש בבקשות שונות של יצירת מנות שהן נטולות אוכל לא בריא, לטעמם.

כל אירוע עסקי או פרטי מושפע מהטרנד הזה בצורה קטנה או גדולה, וכך חברות הקייטרינג ערוכות כבר לכל הבקשות הללו לאוכל בריא, ברמה גבוהה. למגשי אירוח בריאים ואיכותיים לחצו כאן.

מחוברים אל אוכל עכשיו

אוכל הוא דבר אשר משתנה כל הזמן. לפעמים זה הכי עדכני להביא טאבון שבו מכינים כל מיני מאכלים עדתיים, לפעמים זה הכי עדכני להכין מגש שבויש כל מיני סוגים שלאוכל אסייתי ולפעמים זה הכי עדכני להביא אל האירוע דווקא קייטרינג אשר מתמחה בהכנה של מגשי אירוח עמוסי כל טוב מכל מיני סוגים.

אין כל ספק כי הטרנד הכי בולט בשנים האחרונות הוא כזה אשר כולל סוגי מזון שנחשבים לאוכל על, מזון שהוא בעל ערכים תזונתיים גבוהים, ועם אוכל כזה משובח האורחים מקבלים ערך מוסף ולא רק נהנים מארוחה משביעה שלאחריה  הם יכולים להתפנות לעוד קצת ריקודים.

אירוע עדכני מחמיא לעסק

הכוח של האוכל שמוגש בכל סוג של אירוע הוא כביר. האורחים בסופו של דבר לא תמיד זוכרים דברים אחרים כמו את צבע המפות או את סוגי הפרחים, אלא הכי הרבה זוכרים עד כמה האוכל אשר הוגש בראירוע היה להם טעים. לכן, כאשר הופכים את האוכל שמוגש באירוע עסקי למשהו שהוא מופע משל עצמו, עם התמקדות באוכל שהוא גם בריא וגם טעים, מביאים לאורחים הרבה יותר מכל מה שהם אליו רגילים.

יותר הוא תמיד בסופו של דבר יותר, וכשאר אורחים חשים כי הם מקבלים תמורה מלאה עבור ההגעה שלהם לאירוע, הם בהחלט זוכרים לטובה את אותם האנשים וזיכרון כזה הוא ערך מאוד חשוב עבור אירועים שאותם מפיקים בעלי עסקים.