איך לרדת במשקל באופן עצמאי, ללא תכנית דיאטה סגורה?

לרדת במשקל

ישנן 2 דרכים איך לרדת במשקל ללא דיאטה סגורה. הראשונה היא להתבסס על חומרי תרופה שהוכרו על ידי משרד הבריאות כתרופות מרפא, כמו למשל נטילת חומרים ממריצים לפירוק השומן או מדכאי פירוק סוכרים ופחמימות. השנייה היא דרך נטורופת אשר מסייע לכם לבחור כדורים מחומרים טבעיים. היתרון במסלול הראשון הוא הסתמכות על חומרי תרופה שתוצאותיהם ידועות. היתרון במסלול השני הוא צריכת חומרים טבעיים בלבד כזרזי הרזיה.

ירידה במשקל באמצעות כדורי תרופה רשמיים ללא מרשם

כדורים אלו מחוללים בגוף שלכם כמה תמורות. ישנם כדורים המונעים מרקמות שומן להתערבב עם מחזור הדם וגורמים לו לצאת ישירות דרך מערכת העיכול. כדורים אלו מאפשרים ללקוחות להמשיך לצרוך מזון שומני ללא נקיפות מצפון לגבי ההרזיה. החיסרון שלהם הוא בהפיכת השלפוחית שלכם לרגיזה, בנטייה לשלשולים ובהופעת כתמי שומן על בדי הלבנים שתלבשו. ישנם כדורים להאטת קצב פירוק סוכרים ופחמימות. כדורים אלו עשויים לגרום לבחילות וכאבי בטן. ישנם כדורים להאצת קצב שריפת השומנים ובעקבות כך – קצב חילוף החומרים. הם כדורים איכותיים אך לא מתאימים לבעלי לחץ דם גבוה, חולי סוכרת וחולי לב כרוניים. ישנם כדורים המשפיעים גם ברמה הנוירולוגית והעצבית על מערכת התיאבון שלנו. הם פשוט מקטינים את התשוקה שלנו למוטיב זה באמצעות איזון מערכת העצבים עם ההיפותלמוס.

ירידה במשקל באמצעות כדורים טבעיים נטורופתיים

הדגש כאן הוא על המילה “נטורופתיים” כי הכדורים הללו לא רשומים במשרד הבריאות כתרופות אך כן יכולים להינתן על ידי נטורופת. הוא בוחן את סוג הכדורים שהוא בוחר לתת בעקבות מדדים ובדיקות דם שמגיש לו המטופל. הכדורים מכילים חומרים 100% טבעיים אשר גורמים להרזיה בדרך טבעית. הדבר מתבצע הן באופן ישיר, השפעה על מערכת העיכול, שריפת שומנים וקצב קליטתם, שליטה על קצב פירוק הפחמימות וכד’, והן באופן עקיף באמצעות סגולות השפעה נוירולוגיות על המערכת העצבית שלנו לכיוון הקטנת התיאבון. חשוב לציין כי זהו לא כדור רפואי, ויש להיוועץ עם נטורופת על מנת לוודא שהוא מתאים למערכת העיכול והעצבים שלכם, וזאת על מנת להבטיח יישום מלא של תכנית ההרזיה כפי שאתם מצפים.