פורמולת הרזיה

פורמולת הרזיה

מהי פורמולת הרזיה? האם מדובר בדיאטה כתובה על ידי נטורופת שכרוכה באי צריכת מזון שומני או סוכרתי בכפייה ומשמעת עצמית? האם ניתן להגיע לגוף רזה מבלי להיכנס למשטר צריכה מסוג זה? באמצעות פורמולת הרזיה עליה נפרט כעת, ניתן להגיע לכך. אנו לא משלים אתכם שמדובר בכדורים, אך אין בהם חומרים כימיים או מלאכותיים כלל ועיקר. כל מרכיב הנו מרכיב טבעי או חומר שנוצר בין כה וכה כתוצאה מתהליכים פנימיים המתחוללים בגופנו כבני אדם.

שלושת הצמחים שאתם חייבים להכיר בתחום ההרזיה

גוארנה דרום אמריקאית – צמח עם פרי קטן בצבעים ירוק ואדום הצומח על גדות האמזונס. הפרי זוהה על ידי שבט הגוארני, על שמו קרוי הצמח, כמחולל סגולות נפשיות וייצוב מנטלי פנימי ובפועל – משפר את מצב הרוח. מרכיב זה נמצא בתמצית ההרזיה מטעמים אלו.

ג’ימנמה הודית – צמח הודי שגורם ללשון שלנו לא להימשך למאכלי סוכר, למשקאות סוכר או לסוכר עצמו. טעמם הופך להיות תפל ומרגיש לנו כמו צריכת מוצר פג תוקף, על אף שהוא במצב תקני לאכילה או לשתייה. מטרת הג’ימנמה היא לגרום לנו להפחית בסוכר מרצון, ובכך להביא להאצת הדיאטה.

גרסיניה קמבוג’יה – פרי שמקורו בקמבודיה ובמדינות השכנות לה בדרום מזרח אסיה, אשר צריכתו תורמת להרזיית גוף האדם.

החומצה הטבעית שמחוללת פלאים ברקמות השומניות בעור ובגוף

חומצת שמן לינולאית, או בשפה המקצועית – CLA, גורמת להפחת בעוצמת האקנה ובהשארת רקמות העור לא יבשות במצב לח תמידית. חומצ ה זו הנה טבעית ולא מלאכותית כי היא נוצרת בגופנו כתוצאה מאכילה. החומצה חיונית לייצור חומצה ארכידונית, באמצעותה נוצרים טרומבואסנים ופרוסטגלנדינים. אלו הם ליפידים שזהים בתפקוד שלהם להורמונים התורמים לתהליכי קרישת הדם. מחסור בחומצה זו גורם לנשירת שיער ולתהליך ריפוי פצעים איטי מהרגיל. שילוב חומצה זו בפורמולת ההרזיה תורם תרומה מכרעת להחשת תהליך זה.

צריכה בפועל של הכדור

הכדור מכיל את כל ארבעת המרכיבים שפורטו, לרבות חומצת שמן לינולאית. המרכיבים דחוסים ומעורבלים היטב ליצירת הפורמולה המושלמת לכינון תהליך הרזיה. לכן, חשוב לצרוך באופן קבוע פורמולת הרזיה זו על מנת להגיע למצב של גוף רזה לחלוטין תוך הסרת רקמות שומניות חיצוניות במהרה.