תרגלתם צ’י קונג והחלטתם שמתאים לכם להדריך? לפרטים

אין דבר יותר מהנה מאשר להעביר למתאמנים אחרים דרך טובה ושימושית להתמודד עם לא מעט בעיות בחיים שלהם. אם יצא לכם לתרגל צ’י קונג, והבנתם כי זה הייעוד שלכם בחיים – למה שלא תעבירו את זה הלאה? אם את רוצים להדריך ולהעביר אימוני צ’י קונג, אנו בהחלט נוכל לסייע לכם בדבר. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לקבל את מלוא הפרטים זה לקרוא את המאמר הבא.

מדוע כדאי לכם להדריך צ’י קונג?

אם יצא לכם לתרגל צ’י קונג בין אם בקורס צ’י קונג או בסדנת צ’י קונג והתאהבתם באומנות הלחימה הזאת, אז יש לכם בהחלט אופציות נוספות על מנת שתוכלו להעשיר את הידע שלכם. באפשרותכם להתחיל להדריך קבוצות של אנשים אשר מחפשים מאמני צ’י קונג אשר רוצים להוביל את הקבוצה להצלחה. אין דבר שישמח אתכם יותר מאשר להעביר את הבסיס של הצ’י קונג לאנשים אחרים, כאלה שבסוף התהליך עוד יוקירו לכם תודה על כך ששיניתם להם את החיים מקצה לקצה.

בנוסף כאשר אתם מדריכים קבוצות של צ’י קונג אתם גם מתוגמלים על כך מבחינה כספית. כך שאם הספורט הזה מדבר אליכם, למה שלא תעשו ממנו גם כסף? כך תוכלו סוף כל סוף להתחיל להרוויח כסף ממשהו שאתם באמת אוהבים לעשות. לא עוד לקום לעבודה ללא חשק, לקום לעבודה על מנת לעשות את מה שאתם אוהבים ורוצים לעשות כמעט באופן קבוע.

אז מה אתם צריכים לעשות על מנת להפוך למדריכי צ’י קונג? קודם כל אתם חייבים לאהוב את אומנות הלחימה הזאת, אחרת יהיה לכם קשה מאוד לסחוף אחריכם קבוצה שלמה של אנשים. בנוסף אתם צריכים לעבור הכשרה קצרה אשר תסייע לכם לעמוד מול קבוצה של אנשים ולהדריך אותם בצורה כזאת שגם תוכלו לסייע לכל מתאמן בנפרד. בסופו של דבר מתרגל טוב הוא כזה אשר מגיע עם רזומה, אנו מציעים לכם להתחיל את הדרך שלכם אצלנו – כך שבעתיד תוכלו לשבור את תקרת הזכוכית ולעשות כמעט כל מה שבא לכם בכל הקשור לאימוני צ’י קונג אותם אתם מדריכים.

בואו לתרגל ולהנסות בהדרכה אינטרנטית של צ’י קונג על ידי אמיר פרלמן