5 דברים שלא ידעתם על קנאביס רפואי

יש לא מעט דברים שאנשים פשוט לא מודעים אליהם כאשר מדובר על קנאביס רפואי. אם גם אתם חושבים לצרוך את הצמח במסגרת רפואית, וכעת אתם שואלים את עצמכם שאלות שנוגעות לאפקטיביות שלו, אז אנו בטוחים שהמאמר הזה יחשוף אתכם לעובדות חדשות.

  • תועלת רפואית אדירה – ממחקרים שבוצעו בשנים האחרונות, לצד עדויות של חולים, אנו עדים לכך שקנאביס רפואי מסוגל לעזור למנעד רחב למדי של חולים עם מחלות כדוגמת פרקינסון, סרטן, טורט, איידס, כאבים בגוף, דיכאון, חרדה ועוד.
  • צמחי נקבה – בעת גידול צמחי הקנאביס, כל הצמחים צריכים להיות ממין נקבה ושלא יהיה צמח זכר בסביבה, שכן הוא עלול לפגוע בתוצרת והחומרים שנמצאים בתוך צמחי הנקבה ומסייעים לחולים.
  • עדיין בתחילת דרכו – בשל העובדה שבמשך שנים ארוכות לא היו מחקרים על השפעות הקנאביס על חולים, אנו נמצאים רק בתחילת הדרך וההבנה שלנו את כמות הצריכה, סוג החומרים והדרך שבה ניתן לטפל באופן אופטימלי בכל סוג של מחלה.
  • עתיד מזהיר – ישנן חברות רבות שעוסקות בתחום הקנאביס ומתעסקות בייצור של מוצרים שונים שמכילים קנאביס ובין היתר גם CBD, אשר מקורו בצמח הקנאביס ונחשב לבעל סגולות רפואיות.
  • מגוון חברות בתחום – התאוצה האדירה שחווה תעשיית הקנאביס הרפואי בשנים האחרונות הביא לכך שישנן לא מעט חברות שעוסקות בתחום במטרה לייצר קנאביס איכותי וכזה שעומד בכל צרכי החולים שמקבלים את החומר, ראו כאן.

כיום כדי לצרוך קנאביס בשל צרכים רפואיים צריך להחזיק ברישיון רפואי אשר ניתן לקבלו מרופא. אם אתם חושבים שהצמח מרפא עשוי לעזור לכם להתמודד עם מחלה מסוימת ולהקל על הקשיים שאתם חווים, תוכלו לפנות אל הרופא ולברר בדיוק מה תוכלו לעשות במצב שלכם.