5 דברים שלא ידעתם על Tennis elbow

מרפק טניס הוא פציעת ספורט די שכיחה. זה נגרם משימוש יתר בשרירים בזרוע, בכתף ובגב. הדלקת של הגידים, הרצועות והשרירים שגורמות לפציעה זו יכולה להיגרם ממספר דברים כמו טכניקה לקויה או חוסר אימון.

מרפק טניס הוא מצב כואב המתרחש כאשר השרירים באמה נמתחים יותר מדי. זה יכול להיגרם משימוש יתר בזרוע וביד, או ממתיחת יתר של שרירים אחרים.מרפק טניס הוא מצב המתרחש כאשר הגיד במרפק שלך הופך דלקתי. זה יכול לקרות לכל אחד, אבל זה משפיע על אנשים שמשחקים טניס או ענפי ספורט אחרים שבהם הם נאלצים להשתמש בזרועם במשך תקופה ארוכה.

מרפק טניס הוא מצב כואב המשפיע על גברים ונשים כאחד. זה יכול להיגרם על ידי מספר מצבים שונים, כולל מפרק מרפק מעוות או חלש, פציעת מאמץ חוזרת, או אפילו דלקת פרקים. מרפק טניס הוא פציעה המתרחשת כאשר השריר במרפק מתכופף בתנועת פיתול וגורם לכאב. השריר בדרך כלל הופך דלקתי ורך, מה שעלול להקשות על ביצוע פעולות יומיומיות.

מרפק הטניס הוא פציעה שכיחה המתרחשת כאשר הגידים באמה ובשורש כף היד נמתחים מעבר לגבול האלסטי שלהם. זה גורם לכאבים ונפיחות, שיכולים להיות מאוד קשים לטיפול. הטיפול כולל מנוחה, קרח ותרופות אנטי דלקתיות.

איך מטפלים במרפק טניס?

הטיפול במרפק טניס השתפר עם השנים. ישנם טיפולים רבים זמינים והם פותחו על סמך המחקר העדכני ביותר על מנת לטפל בפציעה זו ביעילות. עם זאת, ישנה עוד עבודה רבה לפני שנוכל להבין היטב מה גורם לפציעה זו וכיצד ניתן לטפל בה ביעילות.

אנשים הסובלים מתסמונת מרפק טניס או תסמונת התעלה הקרפלית חוששים לרוב מכאב ואי נוחות. עם זאת, מחקר שנערך לאחרונה גילה שהכאב הוא למעשה הרבה פחות חמור ממה שאנשים חשבו. הטיפול במרפק טניס אינו כואב כפי שהוא נראה.