גומר מהר? כל הפתרונות להארכת האקט

אתה בוודאי מכיר את זה. אתה פוגש אישה יפה, יש בינכם כימייה רצינית, האווירה הולכת ומתחממת ואתה מוצא את עצמך עם אישה יפה וחכמה במיטה.

ברגעים אלה, ההתרגשות גוברת והאקט המיני, שאמור לארוך דקות ארוכות ולעיתים אף שעות(!), הופך למופע קצרצר שאינו מתרומם ובכך יוצר אכזבה.

אם התחושה מוכרת לכם, חשוב שתדעו כיצד להתמודד ומה ניתן לעשות על מנת להרריך את זמן האקט המיני.

מי שסובל מאקט מיני קצר מידי, מי שגומר מהר או מוצא קשיים בקיום יחסי מין – כדאי  שידע כי באמצעות אביזרי מין טובים, ייעוץ מיני ועבודה עצמית: ניתן להאריך את זמן היחסים וליהנות מקשרים רומנטיים ומיניים מוצלחים!

אז מהם הפתרונות להארכת האקט המיני?

הנה כמה פתרונות מעולים:

טיפול מיני – מי שרוצה להאריך את האקט המיני, מי שגומר מהר עקב מחשבות מטרידות ובכלל רוצה לשפר את חיי המין שלו – מומלץ שיבחר בטיפול מיני מטיב וממוקד. כיום באמצעות מגוון מטפלים מיניים, יועצים, מדריכים וסקסולוגים, ניתן להבין מה הופך את המין לקצר יותר ולדעת כיצד משפרים את המצב.

ספריי השהייה – בחנויות לאביזרי מין ובפארמים השונים ניתן למצוא ספריי השהייה. ספריי זה המורכב מחומרים מאלחשים, מקנה לרבים את היכולת ליהנות מזקפה חזקה ועמידה יותר ובכך הארכת האקט המיני. כיום ישנם מגוון חומרים מאלחשים שניתן לרכוש באינטרנט.

פלאש לייט ומוצרי מין – פלאש לייט המדמה את איבר המין הנשי, בובות מין, דילדו גברי מוצרים להעלאת החשק המיני ושאר מוצרים: יכולים לסייע גם לחקור את המיניות וגם להאריך את זמן הזקפה באמצעות אימון מיני ועינוג עצמי. לכן יש לבדוק בחנויות סקס אינטרנטיות מה המוצרים שמתאימים לכם.

טיפות חשק – כדי להעלות את החשק המיני גם בקרב נשים וגם בקרב גברים, יכולים רבים לבחור מחנויות לאביזרי מין גם טיפות חשק אשר מעלות את החשק המיני במידה רבה.

עבודה אישית – נסו לעבוד עם יחסי המין במידה ואתם בזוגיות רצינית והיעזרו במאמרים מקצועיים, סרטונים ובטיפול זוגי מיני. בכך תוכלו כבר עכשיו לשפר ביצועים ולקיים חיי מין איכותיים יותר.