ביטוח לבעלי חיים – שני הצדדים של הפוליסה

ביטוח לבעלי חיים

רבים מאיתנו מחזיקים בבית חיית מחמד, כלב או חתול, בדרך כלל, ולעיתים גם יותר מאחד. כל מי שהיה לו או יש לו חיית מחמד יודע, שהטיפול בהם כרוך בלא מעט כסף והרבה פעמים, הם עלולים להגיע לכדי מצבי חירום שיכולים להגדיל באופן משמעותי את עלויות האחזקה והטיפול.

לשם כך בדיוק, נדרש מאיתנו לעשות פוליסת ביטוח לבעלי חיים. מדובר בפוליסה שמספקת לנו אפשרות לשלם על טיפולים שוטפים וטיפולים מיוחדים עבור חיית המחמד שלנו, על פי הצורך. במקום שאנחנו נשלם מכספנו על כל טיפול, בוודאי אם מדובר בטיפולי חירום, ניתוחים, צילומים וכדומה, הרי שאנחנו נעדיף להשתמש בפוליסה שעומדת לרשותנו וכך נוכל למנוע מעצמנו תשלום של חלק גדול מהעלויות.

אך לפוליסת ביטוח לבעלי חיים כמו שאפשר לראות באתר www.pet-ins.net/ יש גם צד שני והוא, כפי שאנחנו יודעים לא פעם חיית המחמד שלנו עלולה לגרום נזק, בין אם מדובר בנזק וחבלה לבני אדם, רכוש או כל דבר אחר. מן הסתם, האדם שייפגע, ירצה לתבוע אותנו על כך על מנת לקבל פיצוי. זה יכול להגיע לסכומים מאוד נמוכים וזה יכול להגיע גם לסכומים מאוד גבוהים של אלפי ועשרות אלפי שקלים. על מנת להימנע מכך שאנחנו נשא בעוול העלויות לבדנו, הרי שאנחנו יכולים להיעזר בפוליסת ביטוח לבעלי חיים על מנת לשלם על כל פגיעה באדם או ברכוש. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפנות אל חברת הביטוח ולהגיש תביעה, בגין מקרה כזה או אחר.

לשמחתנו הרבה, כיום אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר חברות ביטוח שמספקות גם פוליסות עבור בעלי חיים. מאחר ויש קהל לקוחות רחב שמחזיק חיות מחמד וקיימת דרישה בשוק לפוליסות כאלה, הרי שאנחנו יכולים לעשות בירור בין החברות השונות ולהחליט איזו מהן מציעה לנו את הפוליסה הטובה ביותר עבורנו.

לפני סיום רק נדגיש, אנחנו צריכים לבחון מה כל חברה מציעה, מה העלויות של כל פוליסה ופוליסה ולהחליט מה מתאים לנו. כך נוכל ליהנות מפוליסת ביטוח שיכולה לשרת אותנו לאורך זמן, בהתאם לצרכים שלנו.