הגדלת חזה – כמה שאלות נפוצות

הגדלת חזה

כל אחת חולם על מראה צעיר ואטרקטיבי, שלא נאמר אפילו סקסי. כיום ניתן לבצע ניתוחים המסייעים לנו בעיצוב הגוף והשלמת המראה שאנו חפצים בו, החל מניתוח לשאיבת שומן, מתיחת בטן ועד לניתוח הגדלת החזה. אם את רוצה להעניק לעצמך את הביטחון של מראה צעיר, עם חזה גדול תוכלי לעשות זאת באמצעות ניתוח פשוט. אך יש כמה דברים שאת צריכה לדעת קודם לכן.

האם גם אימהות אחרי לידה יכולות לבצע הגדלת חזה?

ראשית כן. אימהות לאחר לידה עשויות ליהנות מתפקידן כאימא ולעשות את הדבר הכי חשוב בעולם הזה והוא להעניק חיים לאדם חדש ועוד דם מדמה. החיסרון של הריונות רבים היא שהאם יכולה לסיים אותם עם שדיים מרוקנים ונפולים יותר לאורך השנים ועל כן ייתכן והאם תרצה לבצע ניתוח הגדלת חזה על מנת להחזיר לעצמה את תחושת הביטחון, את המראה שאפיין אותה לאורך השנים ואולי אף לשפר אותו.

האם צריך להתייעץ עם רופא לפני קבלת החלטה?

הניתוח ילווה אתכן לאורך כל החיים ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם רופא לפני הניתוח. התייעצות עם רופא הראתה לנשים רבות שהם אינן זקוקות לניתוח וכי ניתן לוותר על זה, אולם גם במידה והחלטתן שאתן רוצות לעשות את הניתוח הרי שיש לעדכן את הרופא בבעיות רפואיות כלשהן, לבצע צילום לחזה ולהחליט בכמות ובסוג ההשתלה.

כיצד אדע מהו הגודל המתאים עבורי?

לנשים שונות יש רצונות שונים בנוגע לגודל החזה שלהן אולן יש להתייעץ עם ד”ר וולף לגבי גודל החזה האפשרי או הטווחים האפשריים לביצוע ניתוח תקין. ישנם מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון מלבד רצון האישה והם: סוג הניתוח, מבנה בית החזה, מבנה הגוף, גודל השדיים הנוכחי ובכמה הם צנחו ועוד.

מתי אוכל לחזור לעבודה אחרי הניתוח?

בגודל מרבית הנשים יכולות לבצע את מרבית הפעולות היומיות כבר ביום שלמחרת הניתוח, אולם מומלץ לחזור לעבודה הרגיל תוך מספר ימים עד שבוע וחצי על מנת לאפשר לכאבים הקלים לעבור לחלוטין. לשמחתכן, מדובר בניתוח שעובר כמעט ללא כאבים או ללא כאבים כלל עבור רוב הנשים.