האם ניתן לבצע שתלים ביום אחד?

אחד הטיפולים המשמעותיים בתחום רפואת הפה והשיניים הוא טיפול שתלים בשיניים. טיפול זה נועד לענות על מקרים בהם אנשים מגיעים למצב בו פיהם מחוסר שיניים. השיניים שצומחות בפינו נוטות להינזק במהלך שנות החיים, ולנשור כתוצאה ממקרים או מצבים רפואיים שונים. אך הנס שלנו הוא שיש לכך פתרון טיפולי בדמות של שתלים. מדובר על מענה טיפולי מותאם אשר מאפשר גם למי שאיבד את שיניו הטבעיות להחזיר לעצמו את המראה הטבעי, וזאת בעזרת שתלים.

שתלים ביום אחד

בעידן המודרני כולנו רוצים לראות תוצאות מידיות. מה זה אומר? שאין לנו זמן וסבלנות לתהליכים ממושכים שלוקחים את הזמן שלהם. לכן מתאימים בתחומים שונים את המענה המתאים, וזאת כדי לאפשר לאנשים להשיג את המטרה שלהם במהירות, כמו שהם היו רוצים. אחד התחומים הוא תחום השיניים. במצבים בהם אנשים מסתובבים בפה חסר שיניים, והם חושבים על טיפול שיניים לשיפור המראה שלהם, טיפול שתלים ביום אחד זה המענה.

איפה עושים טיפול כזה?

מי שחושב על טיפול שתלים ביום אחד צריך להכיר את המרפאות הרלוונטיות שמציעות טיפולים כאלו. מדובר על מרפאות שיניים בעלות מומחיות בתחום שיקום הפה. במרפאות אלו עובדים רופאי שיניים מומחים ביותר בתחום השתלים, ולרשותם עומד ציוד מתקדם ומשוכלל מאוד שמאפשר להם לבצע את הטיפולים הנדרשים באופן יעיל ככל האפשר. כמובן שכדי לעבור את הטיפול חשוב מאוד לבחור מרפאה מתאימה. אבל לפני כן חשוב לעבור שלבים נוספים.

מהו הטיפול המומלץ לי?

כאשר נוצר צורך לבצע טיפול משקם בפה, חשוב מאוד לבחור את הטיפול המתאים לפי מצב הפה והלסתות. וזאת כי בהתאם למצב בפה ולפי הנתונים האישיים של כל מטופל יהיה נכון להתאים את המענה הטיפולי, כמו לדוגמה טיפולי שיניים בהרדמה כללית ולא רק מקומית. וזאת כדי שהוא אכן יוכל להביא את התוצאות הרצויות, ולהוביל בסופו של דבר לתוצאה משביעת רצון. שזה אומר שהשיניים אכן תהיינה סדורות על הלסתות, ותקופת ההחלמה לא תהיה קשה מידי. אמנם ניתן לבצע טיפולי שתלים ביום אחד, אך חשוב להיערך היטב לכך, ולזכור כי מדובר על טיפול מורכב.