בוחרים מתוך מגוון – קנאביס רפואי זנים והמשמעויות שלהם

כאשר ניגשים לרכוש קנאביס רפואי יהיה חשוב לשים לב כי בוחרים בזנים שבאמת מתאימים לכם ויוכלו להסב לכם את מירב היתרונות הבריאותיים הודות לצריכה שלהם. לכל זן יש את היתרונות והמשמעויות שלו ועל כך נסביר במאמר הבא וזאת כדי לסייע לכם בנושא. במאמר נדבר על הזנים המומלצים שתרצו לשים אליהם לב.

זן אור – אינדיקה THC20, CBD4

זהו זן שמגודל בחממות בישראל על ידי טוגדר, נחשב לבעל רמת איכות דומה לזו שמיובאת מחו״ל ומדובר בזן שיהיה מעולה עבור אלו שמחפשים אחר פרחים עם השפעה פסיכואקטיבית חזקה יחסית. בעל פוטנציאל הרגעה גדול ומתאים לרוב רובם של המשתמשים.

מרמלדה – זן איכותי תוצרת קנדה

זן נוסף של קנאביס רפואי עם THC20 ו CBD 4 הוא מרמלדה. זהו זן סאטיבה שמגיע מקנדה. בעל טעם חמצמץ לימוני שרבים אוהבים, אך לא כולם. הזן גדל בחממות ונחשבת לבחירה אהובה על ידי ישראלים שמחפשים אחר איכות מצוינת וטעם מעט שונה ומיוחד ביחס לרוב הזנים שניתן למצוא היום בבתי המרקחת. מדובר באופציה מצוינת של קנאביס רפואי עבור רבים היום.

קווין ג׳קי – זן היבריד אהוב על ידי ישראלים

זן עם THC10 ו CBD10. עקב ריכוז זה של החומרים הפעילים הוא לא ממסטל כמו הזנים האחרים שהוזכרו במאמר. זהו זן זול שגדל בחממות ונוח לעשות בו שימוש יומיומי עקב המאפיינים הללו. הוא גדל בחממות בארץ ונחשב לאופציה איכותית עבור אלו שמחפשים אחר קנאביס רפואי זנים ורוצים להמשיך בשגרת החיים שלהם וללא שום קשיים אשר נובעים עקב מחיר גבוה או זן שממסטל יתר על המידה. לפיכך בוודאי מדובר באופציה שתעניין רבים מכם שצורכים קנאביס רפואי.