הקפאת שומן בקור: יתרונות וחסרונות

הקפאת שומן בקור נחשבת לאחת השיטות היעילות והאפקטיביות ביותר, כדי להיפטר אחת ולתמיד מהשומן המיותר בבטן או בישבן למשל. נשים רבות מרגישות שלמרות הדיאטות הסגפניות ולמרות האימונים הקשים בחדר כושר, השומן פשוט לא מוכן להיעלם. מדובר כמובן בתחושה לא פשוטה, היות ולמרות כל המאמצים וכל האתגרים, התוצאה החיצונית עדיין לא מספקת. עם זאת, חשוב לזכור כי בזכות התפתחות הטכנולוגיה, ניתן היום ליהנות משיטות חדשניות ויעילות במיוחד. אם בעבר כל אישה שרצתה להיפטר מהשומן המיותר הייתה חייבת לבצע שאיבת שומן, הרי שהיום מדובר על טיפול לא פולשני ולא כואב. אומנם ניתוח שאיבת שומן יכול להיות אפקטיבי מאוד, אך מדובר על ניתוח עם הרדמה מלאה וקשיי התאוששות רבים. לעומת זאת, טיפול בהקפאת שומן כמו מתיחת פנים ללא ניתוח לא דורש שום התאוששות ואינו מחייב הרדמה משום סוג.

הקפאת שומן בקור – האם כדאי?

קודם כל, כדאי להבין כי כל התהליך של הקפאת שומן מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד וחדשני. המכשיר גורם למעשה להמסת השומן, באמצעות הטמפרטורה הנמוכה. תאי השומן נהרסים, ללא שום כאב וללא שום פעולה חודרנית. כלומר, התהליך יעיל במיוחד, נטול כאבים, נטול תופעות לוואי ולא מחייב שום החלמה ארוכה או כאבים לאורך זמן. התוצאות נראות לאחר 90 יום בלבד, כאשר העור נראה צעיר ומתוח מתמיד וההיקפים יורדים בצורה משמעותית. כך שביחס לטיפולים אחרים שקיימים בתחום, מדובר על טיפול בעל יתרון עצום על המתחרים. למשל, כאשר מדובר על ניתוח שאיבת שומן, יש צורך לשלב אותו גם עם מתיחת בטן, אחרת העור יהיה נפול ומדולדל. במקרה של הקפאת שומן, התהליך מתרחש באופן טבעי, ואין שום צורך להתערבות כירורגית, קראו באתר https://helga.co.il מידע נוסף בהרחבה.

החסרונות העיקריים של הקפאת שומן בקור הם זמן ההמתנה הארוך יחסית לקבלת התוצאות וכמובן המחיר. שלושה חודשים מהווים זמן המתנה לא קצר במיוחד, אך חשוב לזכור כי מדובר על תהליך שמביא לתוצאות ללא שום תופעות לוואי. מבחינת המחיר, מדובר על עלויות גבוהות יחסית, היות ומחיר הטיפול אמור לעמוד על טווח של 1300 – 2700 ₪. מצד שני, ניתוח שאיבת שומן עולה הרבה יותר וזמן ההחלמה ממנו ארוך וקשה יותר.