ציפוי שיניים קומפוזיט

תהיו מעוניינים לפנות אל רופא השיניים על מנת שיעשה לכם ציפוי שיניים קומפוזיט? דעו לכם כי מדובר בסוג ציפוי אשר יהיה עדיף על חרסינה מבחינה המחיר, זאת כאשר ניתן להשיג ציפויים כאלה בעלות של 1000-2000 שקלים לשן, לעומת ציפוי חרסינה שיכול לנוע בין 2500-5000 שקלים במקרים רבים. התוצאות שניתן להשיג עם קומפוזיט ללא ספק מאוד מספקות ומרשימות.

קצת פרטים בנוגע לעמידות של ציפויים

ציפוי שיניים קומפוזיט הוא חומר נקבובי אשר מאופיין ברמת עמידות של עד 5 שנים וזאת לעומת חרסינה שהוא אטום ומסוגל להישאר במצב תקין גם עד 15 שנה. נושא העמידות נחשב קריטי עבור רבים וחשוב לקחת אותו בחשבון כאשר מקבלים החלטה בעניין הציפויים שמתכוונים לעשות.

רמת הלובן של הציפויים לשיניים

דבר נוסף שתרצו לקחת בחשבון בכל הנוגע אל ציפוי שיניים קומפוזיט זה התוצאה הסופית שמתקבלת. ניתן לראות כי ציפויי חרסינה יהיו יותר מבריקים אך ישנה אפשרות להשיג תוצאות דומות עם קומפוזיט וזאת אם פונים למומחים שיודעים לעבור עם החומר הזה כדי להשיג תוצאות טבעיות ככל הניתן. קראו עוד בנושא באתר beyond smile.

עלויות כספיות – בחרו לפי התקציב שלכם

כפי שניתן לראות, ציפוי שיניים קומפוזיט יהיה מאופיין במחיר הרבה יותר נמוך ביחס לציפוי חרסינה. לפיכך יהיה רצוי מבחינתכם לוודא כי אתם בוחרים בסוג ציפוי אשר יתאים לכם מהבחינה הכספית. דבר נוסף שתרצו לשים אליו לב זה מספר השיניים שתצטרכו לצפות.

במידה ותצטרכו לצפות מספר בודד של שיניים אזי יתכן כי יהיה ניתן לבחור בציפוי האיכותי ביותר וזאת מכיוון שהעלויות הכוללות לא יהיו משמעותיות מידי. אז קחו בחשבון את כל האפשרויות השונות כאשר אתם בוחרים ציפויים לשיניים שלכם. כך תשיגו את המענה המיטבי.