מרקר מחיק: הכל על כלי הכתיבה המדליקים ביותר

כלי כתיבה

מהעט הנובע ועד לעיפרון מכני, כלי כתיבה הם חלק בלתי נפרד מעולמו של בני האדם. יש עט בכל בית ובכל מנשרד, ויש סט שלם של כלי כתיבה על כל סוגיו אצל תלמידים וסטודנטים אשר למרות העידן הטכנולוגי עדיין צריכים את הציוד הזה על מנת לכתוב דברים חשובים, לצייר דברים ולתעד בצורה וותיקה שמבצעים איתה שימוש בכל רחבי העולם.

מדגישים ואז מוחקים

אחד מן החידושים היותר מגניבים בעולם של כלי הכתיבה הוא השימוש בעט מסוג מרקר שאיתו מדגישים טקסט כתוב בכל מיני צבעים. החידוש הוא לא השימוש בצבעים בגוונים חדשים כי אם האפשרות לבצע מחיקה של הקטע אשר עבר הדגשה במידה ורוצים לעשות זאת. מרקר זה נקרא מרקר מחיק, והוא אחד מאותם סוגי כלי כתיבה שנעשו פופולאריים מן הרגע בו אותו מכירים.

כלי כתיבה חד קרן

אחד מן הטרנדים היותר בולטים בשנים האחרונות הוא זה של חדי הקרן שמופיעים בכל מקום ועל גבי כל מיני סוגים של מוצרים. יש חד קרן על גבי כריות, חד קרן על גבי כוסות וחדי קרן על גבי תיקים, ומכאן והלאה זה היה רק שאלה של זמן עד אשר חדי קרן יככבו גם על גבי כל סוג של כלי כתיבה, החל מעפרונות ועד למחקים. זה עולם מתוק וצבעוני שקוסם לילדות צעירות וגם לנשים…

כלי כתיבה ריחניים

אם כבר כותבים, אז למה שלא יהיה כלי הכתיבה כזה שמגיע עם כל מיני ריחות נעימים? הטרנד של כלי כתיבה ריחניים הוא אינו חדש והוא קיים מאז שנות השמונים, ועם החזרה של כל מיני טרנדים ישנים גם הריחות המתקתקים עשו עלייה מחודשת והביאו שלל של מוצרים מן העולם הזה של הכתיבה לכל מי שאוהב אותם ריחניים.

כלי כתיבה בעיצוב מקורי

זה יכול להיות סט של מרקרים שנראה כמו סט של לק או סט כלי כתיבה שמגיע עם עיצוב חלליות, העיצובים יכולים לדמות לשימוש של כלי אחר וזה מה שהופך אותם לעוד יותר מקוריים ועוד יותר מעניין לבצע בהם שימוש כאשר צריכים.