השתלת שיניים

השתלת שיניים נחשבת לאחד הטיפולים הרפואיים המוכרים והנפוצים ביותר, היות ולא מעט אנשים זקוקים היום לשתלים. בחלק מהפעמים, מדובר על שיניים חסרות כתוצאה מטראומות שונות, כגון תאונות דרכים, נפילות לא מוצלחות וכדומה. לעומת זאת, במקרים אחרים מדובר על שיניים חסרות בעקבות עקירות, רווחים גדולים מידי בין השיניים וכדומה. בכל מקרה, חשוב לזכור כי מדובר על תחום שרק הולך ומתפתח, ולכן היום כל אחד יכול ליהנות משתלים דנטליים איכותיים ומקצועיים, המותאמים ספציפית למבנה הלסת שלו ולגודל השיניים הטבעיות שלו. בסיום הטיפול, אף אחד לא יידע להבחין בין השתל לבין השיניים המקוריות, בזכות הרמה הגבוהה וההתפתחות של השתלים המודרניים.

כל מה שחשוב לדעת אודות השתלת שיניים

קודם כל, חשוב להבין כי מדובר על טיפול מוכר וידוע, המשמש היום לא מעט אנשים, אשר איבדו את השיניים המקוריות שלהם מסיבות רבות ומגוונות. כדאי לזכור כי מעבר לפן האסתטי, אנשים שחסרות להם שיניים, עלולים לסבול מבעיות שונות, כגון קשיי דיבור, קשיי לעיסה, בעיות חניכיים וכדומה. לכן מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ אצל רופא שיניים שמתמחה בתחום כמו ד”ר אופיר זהבי, על מנת להבין את התמונה הכוללת ולבחון מהן האופציות המתאימות ביותר עבורכם. חשוב להבין כי תחום השתלות השיניים התקדם מאוד בשנים האחרונות, ולכן ניתן היום למצוא שתלים בגדלים סוגים, המתאימים לכל סוגי החניכיים. השתלים עצמם עשויים ממתכת חזקה ועמידה במיוחד, שמטרתה להחליף את שורש השן החסרה. השן עצמה עשויה מחרסינה, אשר נבנית מעל השתל, על מנת להעניק לו מראה של שן טבעית. 

לסיכום, השתלת שיניים יכולה להוות את הפתרון האידיאלי, לכל מי שסובל משיניים חסרות. מדובר על תהליך בעל אחוזי הצלחה גבוהים ורמת סיכון נמוכה, ולכן הוא מומלץ לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו ליהנות מחיוך מושלם.