ארוחות מוכנות לדיאטה – מרזים בלי לספור קלוריות

כמה פעמים מצאתם את עצמכם סופרים קלוריות במהלך היום, בודקים שוב ושוב כמה משקל הורדתם בחדר הכושר, מתחרטים על כל ביס שאתם לוקחים במהלך היום ולפעמים אפילו מרעיבים את עצמכם

ספירת קלוריות לא מתאימה לכל אחד ואחת והיא יכולה להיות גם מתסכלת ומסוכנת לבריאות
– לכן חשוב לבדוק את האלטרנטיבות האחרות שאינן קשורות לספירת קלוריות

?אז מה אפשר לעשות
 

כיום אפשר להנות מהזמנת ארוחות מוכנות לדיאטה, כך מרזים בלי לספור קלוריות. מדובר באחד הפתרונות בסיטואציה כזאת. כך אפשר להזמין ארוחות של שף פרטי שמספק ארוחות מותאמות אישית אותן שולח בכל יום למקום העבודה או לבית 

אבל מה זה אומר ארוחות דיאטטיות בהתאמה אישית

כיום ישנם שפים פרטיים שמספקים ארוחות מוכנות לדיאטה בהתאמה אישית אותן הם שולחים לכל מקום שמבקש הלקוח. מדובר ב ארוחות בעלות ערך קלורי נמוך אבל כאלה שמספקות ערך תזונתי גבוה. הארוחות כוללות חלבונים שמגיעים מדגים ובשר, ברזל מקטניות ויטמינים מסוגים שונים של ירקות ירוקים ותוספות מעולות! 

השף הפרטי מתאים את התפריט לכל אחד לפי הצרכים שלו, לפי המצב הבריאותי והיעדים לשמירה על המשקל. ארוחות כאלה מותאמות אישית, מתובלות בצורה מקצועית וטעימה, מוכנות על פי דרישה ומקבלים אותן במשלוח מהיר לכל מקום מחממים ופשוט אוכלים תוך התאמת התפריט ליעדים. 

בשל כל אלה רבים מחפשים שף פרטי שיספק להם ארוחה דיאטטית עד הבית ובכך מפסיקים לספור קלוריות, חיים את חייהם בשלווה ובמהלך הארוחה שומרים ומורידים במשקל.