דף מתמוסס למניעת הריון במקום גלולות – זה עובד?

אם נמאס לך לטיול גלולות למניעת הריון, או שקצת בלשבש את פעילות גופך על ידי התקן תוך רחמי למניעת הריון (או שאר אמצעי מניעה שאינם נוחים ואינם נעימים לגוף) –  חשוב שתדעי כי דף מתמוסס למניעת הריון נחשב פתרון מושלם עבור מי שמחפשת דרך למנוע הריון, ללא הפרעה לגוף או ליחסי המין. אבל מה זה הדף הזה? כיצד הוא פועל? והיכן אפשר לקנות אותו? כל הפרטים בהמשך. 

מרבית הגברים והנשים, שאינם מעוניינים בהבאת ילדים לעולם, מחפשים דרך יעילה למנוע הריון ולעשות זאת עם מינימום הפרעה לזרימה ולאופן הטבעי של יחסי המין. עם זאת, כדי למנוע הריון יש כמה בחירות שרבות מהנשים מבצעות, ביניהן: שימוש בקונדום, נטילת גלולות שמכילות הורמונים, או שימוש בהתקן תוך רחמי שגם הוא מכיל הורמונים שאינם מטיבים עם הגוף. הבשורה הטובה היא שבשנים האחרונות רבות הכירו דרך מושלמת למניעת הריון (שהיא אלטרנטיבה לגלולות) הכוללת שימוש בדפי מניעה מסוג VCF המכילים קוטל זרע בכמות נחוצה למניעת הריון, כמו גם באופן בטוח וודאי. 

מה צריך לדעת על דפי VCF ? 

מי שתבחר בדפים למניעת הריון תוכל להשתמש בדף קטנטן ומתמוסס אותו מחדירים באופן וגינילי לנרתיק. הדף מתמוסס בגוף במהירות ויוצר שכבה של חומר קוטל זרע שמונע הריון. הדף פופולארי משום שהוא אינו הורמונאלי ובכול זאת מגן מפני הריון. למעשה, מדובר באמצעי המניעה הנוח ביותר והשימושי ביותר משום שהוא קל להחדרה, אינו מפריע ליחסי המין ומספק הגנה של 3 שעות מלאות. אז אם גם את רוצה למנוע הריון ללא מאמץ או הפרעה – תכלי לבחור דפי VCF שנחשבים מעולים להגנה מלאה למספר שעות. 

קראו איך למנוע הריון ללא שימוש בהורמונים בלינק :

https://www.safevcf.co.il/copy-of-2