מאט דלת – איך זה עובד?

אמצעי בטיחות עבור דלתות הם דבר חשוב מאוד הן לדלתות במוסדות לימודיים והן לדלתות בבתים פרטיים אשר יש בהם ילדים. דלתות ללא אמצעי בטיחות, יכולות להוות סכנה גדולה עבור ילדים, אך לא רק. לעיתים טריקת דלת לא מכוונת על יד של אדם או כל איבר אחר, יכולה לפגוע בו באופן פיזי ולכן כיום, יש לבחור את אמצעי הבטיחות המתאימים ביותר עבור כל דלת ודלת, בהתאם לגודלה, סוגה ועוד. אחד מאמצעי הבטיחות המוכרים והטובים ביותר כיום עבור דלתות הוא: מאט דלת. אם עדיין אין על הדלת שבביתכם מאט דלת, חשוב מאוד להתקין את זה באופן המהיר ביותר.

מאט דלת

מהו מאט דלת וכיצד הוא עובד

מאט דלת הוא אמצעי בטיחות חשוב מאוד עבור כל דלת המצוי במקום בו יש ילדים. מאט הדלת הוא אביזר מיוחד אשר מורכב על המשקוף של הדלת או מתחת לדלת, בהתאם לסוג הדלת ובהתאם לסוג האביזר המתאים לה. המטרה של האביזר המורכב על הדלת היא להאט את תנועת הדלת במקרה של הדיפת הדלת. כך לדוגמא: ישנם גלגלים בעלי קפיץ המותקנים מתחת לדלתות ומהווים מאטי דלת. הקפיץ משפיע על תנועת הדלת ומאזן אותה בכל פעם שמתבצעת בה פעולת הדיפה לקראת טריקה. מדובר במוצרים חשובים וחיוניים מאוד, אשר בעזרתם תנועת הדלת היא איטית ולא מהווה סכנה לילדים המצויים בקרבת הדלת. חשוב להתקן מאטי דלת במוסדות חינוך של ילדים ובבתים פרטיים אשר יש בהם ילדים. כדאי להיעזר באנשי מקצוע המכירים את תחום מאטי הדלתות, הן עבור בחירת המאט הנכון והמתאים ביותר לדלת שלכם והן עבור התקנתו בצורה המדויקת והטובה ביותר.

מדוע מאט דלת הוא דבר חשוב

אם אתם תוהים מדוע מאט דלת הוא דבר חשוב, הלא שבכוחו של מוצר זה למנוע פגיעות פיזיות ממשיות בילדים, אשר אינם מבינים את הסכנות הכרוכות בטריקת דלת על אצבעות הילדים שלהם או של ילדים אחרים. על מנת למנוע את הסכנות הטמונות בשימוש בדלת ללא אמצעי בטיחות בה, יש לבחור במאטי דלתות ואביזרי בטיחות איכותיים עבור כל דלת המצויה במקום בו יש ילדים באופן תדיר.