טיפולי פיסול פנים לגבר ולאשה

במובנים רבים, מנתחים פלסטיים הם סוג של אמנים, פסלים, אשר במקום לעבוד עם חומרי יצירה בשביל ליצור, הם משתמשים בחומרים רפואיים שונים והיצירה שלהם הם גברים ונשים, אשר מבקשים לשפר את המראה שלהם וליהנות מחזות אסתטית יותר.

דוגמא טובה להגדרה זו, הם טיפולי פיסול פנים אשר מיועדים הן לגברים והן לנשים. מדובר על טיפולים חדשניים שמטרתם להצעיר את מראה הפנים ולייצר מראה הרבה יותר רענן, מבריק ונעים. גם עבורם וגם עבור כל מי שמתבונן עליהם.

עם השנים, כידוע, אנחנו עוברים לא מעט שינויים פיזיולוגיים אשר משפיעים כך או אחרת על מראה הגוף שלנו. הדוגמא טובה ביותר, זו הזדקנות העור, ועצם זה שהפנים הופכות להיות מקומטות, מלאות כתמים והרבה פעמים נפולות. יש אנשים שמוכנים לקבל את זה ורואים בכך חלק טבעי מהחיים, שלא נדבר על כך שמבחינתם הם הרוויחו זאת בעבודה קשה, אך יש מי שלא מוכן לוותר ולתת לפגעי הזמן להשפיע עליו.

לשם כך, הוא פונה אל מנתחים פלסטיים אשר יטפלו בו והם, כמו אמנים מנוסים, דואגים לפסל את הפנים שלו בעזרת תכשירים וחומרים שונים אשר מאפשרים למלא את הקמטים, להדגיש את עצמות הלחיים, להסיר עור מת, שומן ועוד.

למידע נוסף – מילוי סנטר.

כיצד התהליך מתבצע בצורה נכונה?

על מנת לבצע תהליך של פיסול פנים, מה שצריך לעשות זה לאבחן את המצב של המטופל, לראות עם מה הוא מתמודד ואז להחליט כיצד להתנהל. יהיו מצב בהם יהיה ניתן להסתפק בטיפול סטנדרטי, כלומר טיפול באמצעות חומרים ותכשירים שונים, לעומת זאת, יהיו מקרים בהם יידרשו טיפולים הרבה יותר מורכבים, בין אם זה זריקות, מתיחות ועוד.

חשוב להדגיש כאן נקודה אחת, העור שלנו עובר שינויים עם הזמן, לכן סביר להניח גם אחרי שנעבור תהליך של פיסול פנים, הרי שזה לא לצמיתות. עם הזמן, העור שוב ישתנה ונצטרך לחזור לטיפול נוסף. ייתכן מאוד שבפעמים הבאות, הטיפול לא יהיה מסיבי ומשמעותי כמו בטיפול הראשון, בגלל האופי שלו ועצם העובדה  שהבעיות העיקריות טופלו זה מכבר.

לחצו כאן למידע נוסף על טיפול מילוי עצמות לחיים.