מאיזה גיל ניתן להתחיל לתרגל יוגה

יוגה היא דרך חיים עבור אנשים רבים אשר מוצאים כי התרגול הזה הוא הרבה יותר מאשר מייצר להם עולם של שלווה אלא כזה אשר מחזק את הגוף מבחינה פיזית ומציע גוף בריא עם נפש בריאה. יוגה חוזרת אל מקורות עתיקים ונשענת על סוגים שונים של יוגה עם האפשרות לעבור בין טכניקה אחת לאחרת עד שאר מוצאים את זו המתאימה לכל אחד. כאשר מגיעים אל היוגה בפעם הראשונה, זה חשוב מאוד שלא לבסס דעה נחרצת לאחר שיעור אחד, אלא לגשת אל סוגים שונים של שיעורים, אפילו במרכזים שונים כדי לראות כיצד הקם קורה והחיבור בסופו של דבר נוצר. מתי היא השעה עבור תרגול יוגה? זו שאלה חכמה.

יוגה עם התינוקות

אחד מן הדברים שכבר יכולים לראות בצורה די ברורה הוא את האופציות הרבות יחס לזמנים עברו שאיתן כל אמא טרייה יכולה להתקדם אל עבר עיסוקים שכוללים את התינוק, ולא מחייבים אותה לחפש אחר מישהו שיכול לטפל בתינוק בזמן שבו האמא עצמה מחפשת לחזור אל חיי שגרה בתור אישה לצד התפקיד החדש שלה בתור אמא.

נכון להיום ישנם לא מעט מקומות שמעבירים קורס יוגה לתינוקות מגיל שישה שבועות, שם אימהות יכולות להעשיר את העולם שלהן עצמן ובד בבד לקבל כלים חשובים שיסייעו להן להתמודד ברגעים של תינוק שסובל מגזים, בעיות של שינה ומבעיות של האם עצמה בשלבים של ההנקה וההאכלה.

יוגה עבור כולם

אם מדובר באמא אשר עסקה ביוגה עבור עצמה עד לשלב של הלידה וכעת היא מעוניינת לחזור אל אותה הפעילות מבלי לבודד את התינוק שלה ממנה היא בהחלט יכולה לבצע זאת עם מקומות שמציעים יוגה ברחובות לאימהות עם התינוקות שלהן בצורה נוחה ונינוחה.

כשישה שבועות לאחר הלידה האם יכולה כבר להתחיל ולבצע כל מניני סוגים של תרגילים שמסייעים לחזור אל בריאות נפשית ופיזית טובה ולחזק את רצפת האגן, לחזור אל יציבה נכונה ואל תנועה משחררת בשנה לא פשוטה שבה התפקוד הוא כזה שמביא את הגוף והנפש למאמץ יוצא מגדר הרגיל המצריך תמיכה נכונה וחשובה.