הישראלים נוהרים לטורקיה כדי לבצע השתלת שיער בשיטת FUE

השתלת שיער

אתרי האינטרנט העוסקים בהשתלות שיער מלאים במידע על השיטות השונות, חלקן מוצלחות מאד כמו שיטת FUE  וחלקן מוצלחות פחות.

חוות הדעת החיוביות מדברות על הקליניקות המקצועיות אשר הטיפולים בהן מקצועיים וגורמים להמון אושר למושתלים.

ההצלחה של שיטת FUE

שנים רב של ניסיון ומיומנות הובילו את ד”ר אוזגה ארגון לתכנן כראוי את אופן השתלת השיער כדי ליצור השתלה אפקטיבית אשר תיצור ללקוח את הצמיחה המלאה הרצויה.

עם קבלת הלקוח, מבצע הרופא שהוא גם מנתח פלסטי בעל ידע רב, בדיקה מדוקדקת של מצב הקרקפת. הוא בודק באופן מקצועי נקודות רבות והן אלה שמובילות להחלטה על הדרך בה הוא יבצע בפועל את ההשתלה הספציפית. כל ראש הוא מקרה בפני עצמו ולכן דרך הפעולה היא ייחודית.

כחלק מההכנות ליום ההשתלה עובר כל מטופל בדיקות רפואיות שגרתיות כדי לוודא שהוא מסוגל לעבור את ההשתלה וראשו מגולח לחלוטין.  זקיקי השיער שלו נבדקים באופן קפדני במיקרוסקופ כדי לוודא שהם תקינים ובעלי יכולת השתלה וצמיחה במיקומים אחרים ברחבי הראש.

ביום השתלת השיער הרופא בעצמו מבצע הרדמה מקומית כדי לא להכאיב ללקוח, פותח את הערוצים ומוציא בין 5.000-4.000 זקיקים מהמיקומים שיש בהם כמויות גדולות של שיער. הוא מוודא שלא יוצרו קרחות אלא תישאר באזור השליפה צמיחה יפה. לאחר מכל הוא מבצע ניקובים בכל השטחים המיועדים להשתלה ומתחיל להחדיר את השיער אחד אחד ובקבוצות כדי ליצור אחידות עתידית בנראותו של השיער.

לאחר פעולה של כמה שעות במשך יומיים, כל היקף הראש מלא בזקיקי שיער מושתלים. העבודה הנקייה והמדויקת אינה משאירה כל סימן, סדק או צלקת ברחבי הראש, כך שאף אחד לא יכול להבין או לחשוב שבוצעה בראש זה השתלת שיער.

השתלה בבית חולים

לאור הטיפול בלקוחות מסוגים שונים, דוגל ד”ר אוזגה ארגון בחשיבה שהפעילות של ההשתלה עצמה מתבצעת רק בבתי חולים וזאת כדי להיות ערוכים לתרחיש שבו הלקוח ירגיש רע ויהיה צורך שרופא מחדר מיון יבדוק אותו ויחליט אם הוא מסוגל בריאותית להמשיך בתהליך או לא.

השתלות שיער בטורקיה

טורקיה הפכה בשנים האחרונות למעצמה בתחום השתלת השיער. אחת הנקודות החשובות שיש לוודא לפני השתלת השיער היא מי מבצע בפועל את ההשתלה. קיימות קליניקות שבהן הטכנאים, האחים או האחיות מהצוות הסיעודי הם אלה שמבצעים זאת בפועל, דבר שהוא בעייתי כיוון שהם אינם רופאים ולכן אין להם את מלוא הידע המקצועי לביצוע הפעולות הללו ולאופן ההתנהלות בתרחישים קשים.

בקליניקה של ד”ר אוזגה ארגון רק הוא מבצע את כל הפעולות בעצמו באופן אחראי ומאד מסור ומקצועי.

זו הסיבה שהרבה מאד ישראלים בוחרים בקליניקה זו כדי להגשים את החלום שלהם לאור ההמלצות והתוצאות יוצאות הדופן.

למידע נוסף בקשר להשתלת שיער עם ד”ר אוזגה לחצו כאן