קסדה לעיסוי ראש – איך זה עובד?

כולנו אוהבים עיסוי ראש כדי להקל על כאב ראש או סתם כדי להירגע. אם אתם סובלים ממיגרנה וכאבי ראש – עיסוי ראש הוא חובה. קסדה לעיסוי ראש היא הדר הבא בכל הקשור לעיסוי אמיתי המגיע ללא מגע יד אדם.

קסדה לעיסוי ראש – איך זה עובד?

קסדה לעיסוי הראש מגיעה עם הרבה הטבות. יש לה מצב חום עם 2 רמות טמפרטורה, פונקציית לחץ אוויר הפועלת על ידי סחיטת נקודות דיקור במצח, מצב עיסוי עמוק עם 4 תבניות ייחודיות, ועיסוי רטט עם 10 דפוסים שונים. 

יש טיימר שניתן להגדיר לתקופות של 5, 10 או 15 דקות. השלט רחוק הוא פשוט וקל לשימוש בזמן שניתן לחבר את הקסדה או כדי שתעבוד על סוללות.

מה שאנחנו אוהבים בקסדה לעיסוי הראש

  • קסדת עיסוי זו כוללת דפוסי עיסוי מרובים
  • יש בה שלט רחוק פשוט ונוח
  • יש בה פונקציות חימום ולחץ אוויר

מעסה הקרקפת החשמלי מציע ניסיון רב בזכות 28 צמתי העיסוי האישיים שלו. אתם יכולים גם להחליף את הצמתים לראשי מברשות פנים רכים לצורך פילינג בעור. 

העיסוי יכול לשמש למספר סגנונות עיסוי מסורתיים – מתיחות, דחיפות, לחיצה, שפשוף, משיכה ותפיסה. ניתן להשתמש בה יותר מאשר רק על הקרקפת והיא יכולה לבצע עיסויים יעילים ברגל, בזרוע או בכתף. נסו אותה פעם אחת ולא תרצו לעזוב אותה.

מה הלקוחות אומרים על קסדת ראש?

חלק מהלקוחות מוצאים שהקסדה מעט כבדה בעוד שאחרים מתעצבנים מהיעדר המגוון המוזיקלי. עם זאת, הקסדה בדומה למוצר משקפי עיסוי אינה כבדה הרבה יותר מפריטים דומים אחרים, והמוזיקה נחשבת ברובה כתוספת. כקסדת עיסוי, נראה שהיא מספקת את מרבית הלקוחות.