איך ניתן לקבל פיצויים על תביעות סיעוד?

אנשים עושים ביטוחים מתוך המטרה שבשעת הצורך הם יוכלו לתבוע את חברת הביטוח ולקבל את הכסף  המגיע להם לאחר שנים ארוכות שבהן הם משלמים את העלות של הביטוח בצורה חודשית וקבועה. עד כאן זה נשמע מלא בהבטחה והדבר הנכון לעשות כדי להרגיש בטוחים יותר בכל מה שעלול לקרות בעתיד או אפילו בעוד כשעה תמימה. ואכן, כשאר אדם עובר אל מצב סיעודי הוא מגיש תביעה לגמלת סיעוד לחברת הביטוח ומצפה לקבל את כספי הפיצויים, אלא שהוא מגלה לדאבונו עד כמה הדרך ארוכה וסבוכה בדרך לקבלת סכום כסף שעבורו ההסכם נחתם.

מבינים מיהו חולה סיעודי

כאשר עולה העניין של תביעת הביטוח הסיעודי שקיים, קודם כל צריכים להבין מי נחשב מהבחינה הזו להיות אדם אשר נחשב בתור חולה סיעודי ולו מגיעים הפיצויים הללו בשל כך. אדם סיעודי נכן להיום הוא כזה אשר עונה להגדרה של אדם שלא יכול לבצע פעולות יומיומיות פשוטות כמו רחצה, לבישת בגדים ואכילה. במסגרת מצב סיעודי זה חשוב להבין כי קיים גם מצב של תשושי נפש שאף הוא זכאי לשירותי סיעוד המסייעים לחיות את החיים בצורה מכבדת עבור כולם. נכון להיום המפקחת על הביטוח מגדירה א המצב הסיעודי בצורה של אי יכולת לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הבסיסיות שמוגדרות אף הן בצורה מדויקת למדי.

תובעים את חברת הביטוח

לאחר שמגלים כי נמצאים במצב בריאותי סיעודי זה חשוב מאוד להגיש את התביעה של הסיעוד בעזרת עו”ד תביעות סיעוד כדי לקבל את הכסף שאיתו יכולים להתמודד בצורה יותר טובה עם המצב הבריאותי המאוד מורכב. זה חשוב מאוד להבין כי חברות הביטוח מבחינתן תעשנה כל שרק שאפשר על מנת להגיש סירוב בתואנה כזו או אחרת עבור המבוטח.

חברות ביטוח הן לא מקור שעליו כדאי לסמוך כדי לקבל את הפיצוי הכספי שמגיע למבוטח ולכן זה מאוד חשוב גם במידה של קבלת סירוב לאחר הגשת התביעה, להעביר את העניין לידיו של עורך דין מנוסה בתביעות ביטוח סיעודי כדי שתתקבל תשובה הרבה יותר רלבנטית אל המצב הבריאותי שבו אדם סיעודי נמצא.