איך מטפלים ברוזציאה?

האם אתם מודעים לעובדה שאתם סובלים מרוזציאה? האם אתם יודעים מה זה בדיוק וכיצד מטפלים בבעיה? כאן תוכלו לקרוא על איך מטפלים ברוזציאה?

מה זה רוזציאה?

מדובר כאן במחלת עור הנחשבת לכרונית, המכונה גם המחלה האדומה. זוהי בעיה נפוצה למדיי והיא מופיעה במיוחד באזור הפנים ומה שמאפיין אותה היא האדמומיות.

תיאום טיפול ברוזציאה >>>

מתי מופיעה רוזציאה?

מחלת הרוזציאה מופיעה בדרך כלל לאחר גיל 30, וניתן לומר כי היא נפוצה במיוחד בקרב אנשים אשר מוצאם הוא ממערב אירופה. זאת ועוד, רוזציאה נפוצה יותר בקרב נשים בהשוואה לגברים, פי שלוש.

האם המחלה מסוכנת?

ניתן בהחלט לומר כי מחלת רוזציאה איננה מהווה סכנה בריאותית, אולם היא כן עלולה להשפיע על מצבו הנפשי של מי שסובל ממנה, ומביאה לירידה בדימוי העצמי.

כיצד מטפלים ברוזציאה?

על מנת לטפל במחלה בדרך הטובה והיעילה ביותר, יש לפנות למרכז בריאות עור מוביל, אשר זה לא מכבר טיפל במאות לקוחות, את המלצותיהם ניתן לקרוא באתר.

על מנת לטפל במחלה יש לעשות שימוש בכמה שיטות ובטכנולוגיות החדישות ביותר בנמצא. אנשי המקצוע המנוסים יטפלו בבעיה באמצעות תכשירים מיוחדים אשר נועדו למריחה מקומית, אלה הם חומרים אנטיביוטיים, נחשבים ליעילים מאוד, במיוחד כאשר הבעיה היא נגעים דלקתיים.

טיפולי קומבינציה

וישנם גם טיפולים המכונים טיפולי קומבינציה, אלה הם טיפולים חדשניים, כך ניתן לשלב חומרים ממשפחות שונות, וע”י מינונים זהים שנקבעו מראש. דרך טיפול זו היא מהירה ויעילה, בהשוואה לטיפולים בודדים שאינם טיפולי קומבינציה.

פילינג עדין

כמו כן ניתן לטפל במחלה באמצעות פילינג עדין. כאן נעשה שימוש בחומצות להן פעילות מוכחת על מנת למגר את הרוזציאה, כמו חומצה סליצילית, חומצה אזלאית וחומצות נוספות.

התוצאות לא פחות ממדהימות, שיפור משמעותי ייתכן תוך כמה ימים!

פרטים נוספים באתר: https://www.dr-lellouche.com/