כמה עולים טיפולי שורש?

שן שניזוקה ונפגעה לעומק תצריך במקרים רבים טיפול שורש. לקראת טיפול כזה בוודאי תרצו לברר מחירים ולדעת מהי ההוצאה שאתם עומדים לעמוד מולה. חשוב להבין שכאשר ‘המוצר’ הוא טיפולי שיניים, קשה עד בלתי אפשרי לקבל מחיר מדויק על העלות של הטיפול. הסיבה פשוטה – יש כל כך הרבה מקרים בהם רופא שיניים יגדיר את הצורך בטיפול שורש, ובכל פעם היקף הטיפול יהיה שונה. לכן בירור מחירים בתחום מחייב התייחסות לפרטים הקטנים של הטיפול.

לתיאום תור וקבלת ייעוץ רפואי בקרו במרפאת סדרי סמייל

מה משפיע על העלות של טיפולי שורש?

המדד הראשון שמשפיע על העלות של טיפולי שורש הוא היקף הטיפול. הטיפול הבסיסי הוא טיפול שורש תעלה אחת, המחיר שלו יתחיל בסכום של ארבע מאות שקלים. השלב הבא הינו טיפול שורש שתי תעלות, והטיפול המורכב יותר הינו טיפול שורש שלוש תעלות. עבור טיפול זה המחיר יהיה גבוה יותר משמעותית והוא יגיע לסכומים של למעלה מאלף ₪.

איכות הטיפול, עמידות ובריאות השיניים

כאשר בוחרים לבצע טיפולי שורש מהווה המחיר אח מהשיקולים. אבל זה לא רק זה כי אם הרבה מעבר לכך. כי טיפולי שיניים הם נושא שקשור בקשר הדוק עם הבריאות ועם הנוחות שלנו. מסיבה זו נברר לא רק על מחירים, אלא על איכות הטיפול, על העמידות שלו ועל בריאות השיניים שלב הנוכחי וכן לאורך זמן. טיפול שורש מקצועי וטוב יוביל את השן למצב בו הנזק נעצר ומטופל, והשן עצמה מקבלת רמה מסוימת של עמידות ואיכות למשך זמן. 

מה עוד צריך כדי להשלים את הטיפול?

במקרים רבים יהיה צורך לבצע אחרי טיפול שורש כתר, כדי להשלים את השן ולשוות לה מראה טבעי. כמובן שגם הכתר כרוך בעלויות נוספות ומשמעותיות.