איך לבחור דילדו?

דילדו מספק הנאה מינית עבור נשים שמחפשות סקס קשוח עם חדירות עוצמתיות. דילדו נחשב אחד ממוצרי הימין הפופולריים והמוכרים ביותר שיש והוא מבין המוצרים האהובים ביותר על נשים וגברים.

אבל מה צריך לדעת על דילדו?

מדובר באביזר מין מעוצב ועשוי סיליקון רפואי שמטרתו לדמות את איבר המין הגברי בצורה הראליסטית ביותר. דילדו מספק לגברים ונשים את ההנאה שבחדירה כיפית ונותן יותר אפשרויות בקיום יחסי מין, כמו למשל ביחסים חד מיניים בין נשים לנשים, או יחסים בין גברים וגם עבור זוגות הטרוסקסואליים. דילדו מתאים גם לעינוג עצמי מתמשך ונוח. 

בשל הפופולריות של המוצר תמצאו מגוון רחב של דילדואים מסוגים שונים. כדי לבחור את המוצר הנכון, אפשר להיכנס אל קטלוג של חנויות סקס באינטרנט ולבחור את הדילדו שמתאים לכם. 

אבל כיצד בוחרים את המוצר המתאים לכם ביותר? 

הנה כמה פרמטרים שיש לשים אליהם לב בבחירה: 

עיצוב – בדקו את העיצוב של הדילדו . כיום יש סוגים שונים, כמו עם אשכים או בלי אשכים, יש דילדו למתחילים או דילדו שחור ענק, ויש מגוון מוצרים שיכולים להתאים לכם. בחנויות תמצאו דילדו ענק שחור ויש דילדו למתחילות בגוונים טבעיים ואתם צריכים להבין איפה אתם נמצאים על הסקאלה ומה המוצר שיתאים לצרכים שלכם. 

גודל – בחרו את הגודל המתאים של המוצר, בחנויות תמצאו דילדואים קטנים וגדולים, קצרים או ארוכים וגם בעוביים שונים ואתם צריכים לבחור את מה שעושה לכם טוב. 

איכות – אל תתפשרו על איכות. בחרו מוצר איכותי וכזה שיכול לספק לכם שעות של הנאה עם בטריות שמחזיקות מעמד זמן רב. בחרו מוצר שאפשר לנקות בקלות וכזה שיחזיק מעמד לאורך שנים. כך תוכלו לבחור מוצר טוב עם משלוח מהיר עד הבית או לכל מקום שתרצו. ויברטוב – החנות לתיבול חיי המין שלכם!