איך בוחרים סרום טוב לפנים?

לאור חשיבותו הרבה של סרום לעור הפנים, יש לרכוש מוצר זה לאחר אבחון מדויק וממוקד כדי שהוא יהיה תואם באופן מדויק את עור הפנים.

סרום טוב לפנים 

עור הפנים של כל אחת מהנשים הוא שונה ולכן כאשר רוכשים סרום חדש לפנים, מומלץ לבצע קודם לכן אבחון, לאפיין את עור הפנים ולאחר מכן לרכוש את הסרום שהוא הנכון ביותר לעור הפנים כדי שיבצע בו את העבודה המיטבית.

כך אפשר לקנות סרום שיש בו לחות רבה המתאים לעור יבש, סרום העניק שכבת הגנה לפנים עבור מי שנמצאת הרבה בשמש, סרום טבעי ועוד.

המטרה של הסרום היא לשקם מצבים בעייתיים בעור הפנים וזאת על ידי טיפול ממוקד אשר חודר פנימה לכל שכבות העור, מזין אותו, יוצר הבהרה וממצק אותו. בזכות הפעילות של הסרום, העור נראה מבריק ומעניק מראה מושלם לעור הפנים > קראו על טיפול פנים ביתי באתר ג’ליקסיר.

ייחודו של הסרום 

ייחודו של הסרום הוא בכך שהשימוש מתבצע בכמויות קטנות מאד שלו וזאת עבור טיפול ממוקד ונקודתי. בכל טיפה של סרום קיים ריכוז גבוה מאד של חומרים פעילים שמכילים במבנה המולקולרי הקטן שלהם, את כל מה שדרוש לעור כדי לשקם את עצמו.

יחידות הסרום מותאמות למקומות מסוימים בפנים, כמו לדוגמה למריחה על כל העור, למריחה סביב העיניים בלבד, תוספת של לחות אינטנסיבית ועוד.

כאשר יוצרים התאמה מדויקת לעור הפנים, מקבלים עור חלק ובריא כיוון שהתאים מתחדשים בכל פעם שהסרום חודר פנימה ומעניק טיפול ממוקד לרבדים הפנימיים של עור הפנים.

התוצאה יוצאת הדופן של נראות הפנים לאחר השימוש בסרום, היא זו שמדרבנת נשים להשתמש במוצר מוצלח זה, אשר יוצא מהפך הן פנימי והן חיצוני בפני הנשים.