איך לתבוע לביטוח לאומי ולזכות?

המוסד לביטוח לאומי נועד לספק לאזרחי מדינת ישראל ביטחון כלכלי במקרים בהם אין לאזרח את היכולת לפרנס את עצמו בכבוד. עבור הביטוח הזה משלמים כלל האזרחים במדינה סכומי כסף חודשיים לביטוח, ובעת הצורך או בהתרחש מקרה מסוים יוכלו להגיש תביעה לביטוח לאומי. העניין הוא שלא תמיד הביטוח הלאומי מאשר את התביעה. יותר נכון לומר כי במקרים רבים מגלים התובעים כי המוסד לביטוח לאומי לא קיבל את התביעה שהגישו והם לא מקבלים קצבה או גמלה כפי שהיו סבורים שמגיע להם.

כיצד מייעלים את הגשת התביעה?

יש דרך לייעל את הגשת התביעה, וזאת בהגשת התביעה על ידי גורם מקצועי כמו עורך דין מנוסה בתחום כמו עו”ד לענייני תאונות עבודה. כאשר מגישים את התביעה בצורה זו לרוב התביעה תתקבל והמבוטח יקבל את הקצבה המגיעה לו. כיצד? היות והמוסד לביטוח לאומי פועל על פי חוקים וכללים צריך לדעת כיצד להגיש את התביעה על מנת שהיא תתאים לכללים ולחוקים ואכן תאושר. במקרים רבים יכוון העורך דין את המבוטח להפיק מסמכים שונים, או לבקר אצל אנשי מקצוע כמו רופאים על מנת להציג בפני המוסד לביטוח לאומי את האישור הנדרש שיעזור לאישור התביעה.

בחירת עורך דין מומחה בתחום ספציפי זה

תחום עריכת הדיו כולל תת תחומים רבים. היות שכך חשוב מאוד לפני כל פנייה אל עורך דין ולוודא כי אתם בוחרים עו”ד מקצועי כמו משרד עורכי דין פייפר כהן, שיוכל לייצג אתכם כיאות ולנהל עבורכם את התביעה בצורה יעילה ככל האפשר. ניתן לבדוק זאת באמצעות סיפורי הצלחה שעורך הדין יציג בפניכם או תוכלו לקרוא עליהם באתר של עורך דין. המידע הזה יוכל לספר לכם האם עורך הדין אליו אתם פונים אכן יוכל לייצג אתכם כיאות ולנהל עבורכם את התביעה בצורה יעילה ככל האפשר. במרבית המקרים עורך דין מומחה בתחום יוכל לנהל את התביעה ולהגיש אותה בצורה נאותה כך שהיא אכן תתקבל במוסד לביטוח לאומי ותאושר. נכון, עבור הייצוג ישלם הלקוח אחוזים מסוימים לעורך הדין, אך ההצלחה שעורך הדין ישיג שווה את המחיר הזה.