איך תוכלו להקל על כאבי גב

אם אתם חווים כאבי גב, אולי כדאי לשקול לעשות עיסוי. עיסויים יכולים להקל על כאבי גב ולעזור במתח השרירים. טיפול בעיסוי הוא סוג של עבודת גוף המשתמשת במניפולציה פיזית של שרירים ורקמות רכות אחרות כדי לשפר את בריאותו של הלקוח. זה יכול לשמש גם כדי להפחית מתח, חרדה, דיכאון, נדודי שינה ומצבים רבים אחרים. העיסוי יכול להיות גם חלק מטיפולים אחרים אשר נקבעים עבורכם אבל אין ספק שהוא אחד הנעימים שניתן למצוא. ניתן לעשות אותו במכון ספא בעת תתית מותאמת.

שיטות עיסוי

ישנן כמה דרכים שבהן תוכל להקל על כאבי הגב שלך באמצעות עיסוי:

שימוש בלחץ עדין על עמוד השדרה על מנת לפרוק אותו ולשחרר לחץ על קצות העצבים.  עבודת רקמות עמוקה על אזור המותניים, שפשוף  הגב במעגלים תוך כדי נשימה עמוקה דרך האף. עיסוי זה רצוי  להיעשות על ידי מטפל. הוא יכול להתבצע בדרכים שונות כמו עיסוי רקמות עמוק, שחרור נקודת טריגר ועיסוי שוודי. סוג העיסוי שהמועדף יהיה תלוי בצרכים שלכם, בטעמכם האישי, ברצונוטתיכם וגם  ובמה שממליץ הרופא. צריך לזכור גם היא הוא נועד לקדם בריאות כללית ואיכות חיים.

תהליך הביצוע

חשוב למצוא מטפל בעל הכשרה בעיסוי רקמות עמוק כדי שיוכל לכוון לאזורים הנכונים. מטפל בעיסוי טוב יעזור לך לזהות את מקור הכאב שלכם, שיכול להיגרם על ידי מתח שרירים או נקודות טריגר. לאחר מכן הם ישתמשו במגוון טכניקות כדי לעזור לך לשחרר את קשרי השרירים האלה ולשפר את זרימת הדם בגופכם. ניתן לנגיע לטיפול בעת הצורך אך גם אחת לתקופה לטובת תחזוקת גוף וגב נאותים. מומלץ לקבל שירות במכון בעל מוניטין בתחום שמנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום

מחפשים להתפנק בעיסוי זוגי? הקליקו על הלינק