3 רעיונות של ערכות מדע לילדים

יש ילדים שנולדו עם נפש של מדענים. הם סקרנים, בודקים וחוקרים, ורוצים לדעת הכול על כל דבר. איך עובד מנוע של מאוורר כיס, ומהו בדיוק המבנה של נמלה… אבל גם אם הילד שלכם לא בודק וחוקר תוכלו לגרות אותו ולגרום לו להתעניין בעולם ובמה שנעשה סביב. קבלו שלוש רעיונות של ערכות מדע לילדים. ערכות שהם תעסוקה מושכת ומרתקת שמעשירה את הידע ואת ההבנה של הילד שלכם.

הרעיונות המוצלחים לערכות מדע

  1. ערכת קסמי מדע – ילדים אוהבים קסמים. אבל זה לא חייב להיות זריזות ידיים או קלפים כאלו ואחרים. ערכת קסם יכולה לשלב חומרים מרתקים ותהליכים טבעיים הישר מעולם המדע. כל מה שהילד צריך זה ערכה מקצועית ומוכנה שמכילה בתוכה רכיבים שונים, חומרים מתאימים, כלים וכמובן  – הוראות והסברים. מכאן ואילך הוא יכול להתחיל בפעילות המעבדה שלו…
  2. ערכה ליצירת מעגל חשמלי – אמנם חשמל הוא לא משחק ילדים, אבל ערכה מוכנה ובטיחותית יכולה להיות הדבר הנכון ביותר. ערכה כזו מכילה בתוכה רכיבים שונים בהם יכול הילד להרכיב מעגלי חשמל ולהדליק מנורות או להפעיל מנועים קטנים. סיפוק אמיתי לילדים שאוהבים לייצר בעצמם!
  3. קסמי מתמטיקה – הילד שלכם אוהב מספרים וחשבון? תוכלו להפתיע אותו עם ערכה מדהימה שמכילה בתוכה שלל קסמים מעולם המספרים. הערכה תוביל אותו לעולם מופלא של תופעות מתמטיות מדהימות. הוא יוכל להציג את הקסמים לכם או לחברים, ולהפיק מהערכה הנאה של ממש.\

בקרו בחנות שלנו כדי להתרשם ממגוון  ערכות: https://momme.co.il/

ערכות מדע הם גם תעסוקה נהדרת לילדים וגם גורם שמפתח את הילד ומעשיר את עולמו. הוא לומד להכיר תחומים נוספים ומגרה את הסקרנות הטבעית שלו. בחרו לילד ערכת מדע מתאימה וראו כי טוב!