האם יש טיפול למחלות אוטואימוניות?

מחלות אוטואימוניות מהוות דאגה גוברת בעולם הרפואה. הטיפול במחלות אוטואימוניות אינו בטוח. ישנם טיפולים רבים שפותחו, אך אין להם 100% הצלחה.

התפוצה של מחלות אוטואימוניות 

מחלות אוטואימוניות מהוות דאגה מרכזית בתחום הרפואי. הסיבה לכך היא שהן קשורות לעיתים קרובות למערכת החיסון ולכן עלולים לגרום לגוף לתקוף את עצמו. הטיפול במחלות אוטואימוניות לרוב יקר מאוד ובכך גורם ללחץ רב על הסובלים מהן. 

ישנם סוגים רבים ושונים של מחלות אוטואימוניות ובלתי אפשרי שאדם אחד יבין את כולן ולכן אנו זקוקים לא אחת לסיוע של מדקר סיני אשר מבצע פעולות שונות כדי להקל על החולה לאור כאביו. ברוב המקרים טיפול זה מסייע מאד למטופלים.

טיפול במחלות אוטואימוניות

עלייתן של מחלות אוטואימוניות היא בעיה הולכת וגוברת ויש מעט מאוד טיפולים זמינים. יש לכך סיבות רבות, כמו נטייה גנטית, גיל וגורמי חיים. אחד הטיפולים הפופולריים ביותר למחלות אוטואימוניות הוא נטילת תרופות – שיכולות להיות סטרואידים או מדכא חיסון.

טיפול למחלות אוטואימוניות לא אומר שהוא ירפא את המחלה או אפילו יטפל בה. זה רק אומר שהגוף יגיב לחומרים מסוימים בצורה שונה מהרגיל. כך, המערכת החיסונית של הגוף תנסה להילחם במחלה עצמה, אך מבלי לרפא אותה בפועל.

היתרון העיקרי של טיפול אלטרנטיבי הוא שהוא מתבצע על ידי מדקר מומחה ובמקרים רבים מתבצע שילוב כוחות בין המדקר לבין הרופא שלך ללא תופעות לוואי או סיבוכים. זה גם מאפשר לך יותר שליטה על הבריאות של הלקוח. 

אין כיום טיפולים ייעודיים למחלות אוטואימוניות ואין זה מפתיע שמספר האנשים הסובלים ממחלות אלו גדל במהירות. עם זאת בעזרת אקופונקטורה מעניקים למטופלים חיים נינוחים וקלים הרבה יותר ביום יום. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://markbeilin.com/