מעבדת LEM- כיצד המעבדה עוזרת לגורמים פרטיים

מעבדת LEM, נחשבת לאחת המעבדות המתקדמות ביותר בישראל בכל מה שקשור למחקר סרטן ובפרט סרטן בצוואר הרחם, כולל איתור וגילוי מוקדם. המעבדה אשר מעסיקה פתולוגים, רופאים, ציטולוגים, ואנשי מקצוע אחרים, משתמשים במחשוב ובכלים החשובים ביותר על מנת שתוכל לספק שירות ברמה נרחבת.

בין היתר, מעבדת LEM מספקת שירותים הן לבתי חולים, מרכזים רפואיים, רופאים, מעבדות וכן לחברות ביטוח אשר מתעניינות בתחום וזקוקות לשירותי מעבדה בדרכים שונות. המעבדה עוזרת בתהליך איתור ואבחון, מבצעת מגוון רחב של בדיקות ומחקר, וכמובן מספקת תוצאות ברזולוציות הטובות ביותר.

דרך שירותי החברה, אפשר למצוא כלים ודרכים שונים כיצד להתמודד עם בעיות שיכולות להשפיע כך או אחרת על תהליך הטיפול. צריך לזכור, התמודדות עם סרטן מחייבת טיפול מערכתי, מחייבת טיפול ארוך טווח והוא חייב להתבצע באופן מיידי. ככל שמחכים עם הטיפול, כך סביר להניח שהוא לא יצליח להשיג את התוצאות להן מצפים.

כיצד המעבדה עוזרת לשוק הפרטי

יש שני הסברים כיצד המעבדה עוזרת לשוק הפרטי. ראשית, אי אפשר לבנות מעבדות בסדר גודל כזה, בוודאי לא עם הציוד שיש בה, בבתי חולים ציבוריים. מעטים מהם יכולים להחזיק אותן ולהשתמש בהן באופן סדיר. לכן, אין ברירה אלא לאפשר לשוק החופשי להקים מעבדות כאלו.

שנית, מעבדות מסוג זה, מכילות הרבה מאוד כלים ואמצעים ייחודים, אשר לא כל אחד, לא כל רופא או מרכז רפואי זקוק לשירותים. לעומת זאת, בשוק החופשי נמצא שימושים שונים לאמצעים אלו, בין אם זה לצורכי מחקר, ביטוח או אמצעים אחרים. לרשות המעבדה עומדים כל מה שנדרש בשביל לספק את השירות הטוב וברמה הגבוהה ביותר, כפי שמצופה מהמעבדה לספק ללקוחות שלה.