שאיבת שומן מהבטן – האם זה כדאי?

בכול הנוגע לעיצוב הגוף: מבנה הבטן שלנו משפיע מאוד על המראה הכללי, משום שמדובר במרכז הגוף, בליבה ובאיבר שמשפיע מאד על המבנה שלנו, לכן רבים מעוניינים שהבטן שלהם תהיה מעוצבת ושטוחה.

אבל במציאות, לא כולנו יכולים להנות מבטן שטוחה ללא עבודה סיזיפית ומסיבית על הגוף וללא דיאטה ארוכת ימים שאוסרת איסורים רבים. בנוסף לכך, יש אנשים שסובלים מבעיות בריאות שגורמות לבטן שומנית נפוחה או לכל מבנה אחר ולא רצוי של האזור הזה, לכן לא מעט אנשים מתעניינים בשאיבת שומן מהבטן.

אבל האם זה כדאי?

בכדי לדעת האם שאיבת שומן מהבטן היא פרוצדורה שמתאימה לכם או לא, חשוב לברר מעט על ההליך ולהבין כיצד הוא מתבצע. לפרוצדורה כזו יש מספר שיטות החל משיטה להסרת רקמות שומן עד שאיבת שומן ידנית או מתיחה של הבטן לאחר הסרת חלקים שומניים. בכל מקרה, השיטות נעשות באמצעות לייזר ומכשירים ידניים ושאר דרכים באמצעותן מבצעים את הפרוצדורה.

לפני הטיפול חשוב להתייעץ עם רופא לבחירת הפרוצדורה המתאימה. מומחים בקליניקות לעיצוב הגוף ואסתטיקה מסבירים שהסרת שומן מהבטן בדרך מתאימה לאחר פגישת ייעוץ ואבחון אצל הרופא.

חשוב לדעת שהתהליך אורך מספר שעות ונעשה בהרדמה מלאה ולאחר מכן ישנת תקופת התאוששות, בשל כך כדאי לקחת זאת בחשבון לפני שבוחרים לבצע הסרת שומן מהבטן.

לסיכום, אם אתם עדיין מבולבלים לגבי הדרך שבה תעצבו את הגוף, חשוב לברר יותר על הפרוצדורות השונות ולבחור את זאת שמתאימה לכם.