עיסוי אבנים חמות – האם זה באמת עוזר?

גוף האדם מורכב מעצמות רבות הקשורות אחת בשנייה על ידי סחוסים ורקמות, כאשר לכל אחד מהם יש השפעה גדולה על התנועתיות של הגפיים. לפעמים קורה שיש צורך לרענן את כל המכלול הזה על מנת לאפשר לגוף לתפקד כמו שצריך ולהחזיר לו את הגמישות ואת התנועתיות הרצויה שנפגעו כתוצאה מלחצים, פציעה או כל דבר דומה.

איך מבצעים עיסוי באבנים חמות?

עיסוי באבנים חמות מתבצע על ידי אבני חמות אשר במהלך הטיפול מניחים אותם לפרקי זמן מסוימים על אזורים ספציפיים בגוף. האבנים המשמשות לעיסוי אינן סתם אבנים, אלא מדובר באבני בזלת איכותיים וטבעיים אשר מחממים לטמפרטורה מסוימת אשר גורמת להם לבצע את הפעולה הרצויה אצל המטופל. הנחת אבני בזלת חמימות תורמת לשחרור שרירים תפוסים, מטפלת ברקמות העמוקות באופן טבעי וכן מפחיתה לחצים וממריצה את זרם הדם.

כל היתרונות של עיסוי אבנים חמות

אם מדברים באופן כללי, הרי שעיסוי באבנים חמות הינו טיפול מומלץ לכל אחד, ממש כמו עיסוי שבדי קלאסי. עיסוי אבנים חמות מעניק לגוף תחושת הרמוניה ומחזיר לו את האיזון, מפיג מתח ולחץ ומרגיע את מערכת העצבים. בנוסף, משמש עיסוי אבנים חמות כתחליף לטיפול תרופתי במקרים כמו כאבי גב, דלקות מפרקים, מערכת חיסונית חלשה או תסמיני פיברומיאלגיה וכן מועיל במיוחד לטיפול בחרדות, מסייע לסובלים מדיכאון ומפחית נדודי שינה.

האם עיסוי אבנים חמות מוכח כיעיל?

עיסוי על ידי אבנים חמות הינו כאמור בעל יתרונות רבים והיעילות שלו מתמקדת בעיקר בשיפור מערכת העצבים בגוף. מחקרים שנעשו בתחום וכן התוצאות הרבות בשטח מגלים כי עיסוי אבנים חמות נחשב בהחלט לטיפול מועיל אשר מאפשר למטופלים להפיג לחצים תמידיים, מתחים גדולים או סתם להפוך אותם לאנשים רגועים יותר שלא מתעצבנים מכל דבר קטן…