מובייל לתינוק- צריך?

תינוק חדש שנולד ללא ספק מכניס שמחה והתרגשות רבה לבית. מיד לאחר הלידה חשוב מאוד להכין את הבית לתינוק החדש. ישנם כאלה שאף מכינים את הבית עוד טרם שהתינוק מגיע. בכל מקרה, יש לרכוש עבור התינוק את כל מה שחשוב עבורו לרבות: עריסה, מצעים, ביגוד ראשוני איכותי ונעים, אמבטיה מתאימה, מגבת, צעצועים התפתחותיים שונים וכמובן מובייל לתינוק. אם חשבתם שמובייל לא מהווה צעצוע שחשוב לרכוש, כדאי מאוד שתחשבו על זה שוב.

מובייל לתינוק- למה זה חובה?

לא מעט הורים לתינוק ראשון בטוחים כי מובייל הוא אמצעי קישוט כלשהו למיטת התינוק, אך חשוב מאוד להבין שלא מדובר כלל על קישוט. המובייל אמנם יכול להיות מאוד דקורטיבי ומרשים אך המטרה שלו היא לתרום להתפתחות של התינוק בין היתר. המובייל יכול לחזק את השרירים בגוף של התינוק. הוא מחזק את שרירי העיניים של התינוק בכך שהוא מאפשר לו לעקוב אחריו בהתחלה ובשלבים מתקדמים יותר גם את שרירי הכתפיים והידיים כאשר הוא מנסה לאחוז בו. מעבר לכך למובייל יש יתרונות נוספים חשובים.

יתרונות נוספים למובייל לתינוק

תינוקות לא תמיד שקטים בחודשים הראשונים לחייהם. לעיתים הם משועממים וצריכים גירוי כלשהו. מכיוון שההורה לא יכול לשבת עם התינוק כל היום מבלי לעשות דבר, אין ספק שהמובייל יכול להעסיק את התינוק ולהעביר לו את הזמן בצורה נעימה. התינוק יכול לשהות בעריסה או במיטה וכאשר מפעילים לו את המובייל זה בהחלט יכול להרגיע אותו ולאפשר להורה קצת מנוחה. המובייל מהווה צעצוע חשוב מאוד לחודשי התינוק הראשונים, הוא מסייע בהרגעת התינוק, הוא יכול לסייע לו להירדם במיטתו בצורה נעימה ונינוחה, הוא מפתח אותו והוא מאפשר להורה קצת מרחב וקצת שקט שלעיתים הוא מאוד זקוק לו בשגרת היום התובענית עם תינוק קטן.

מגוון צעצועים מחכים לכם באתר שלנו: IamToys >>>