מוצרי מורינגה

בשנים האחרונות קיים ביקוש הולך ועולה בכל הקשור לצמחי מרפא ופתרונות טבעיים להקלה על מכאובים שונים, מחלות, דלקות או גם לצורך צריכה של תוספי מזון טבעיים שיכולים לשפר את ההרגשה ואת מערכות הגוף. הבחירה בפתרון טבעי הוא עדיף מבחינות רבות, כיוון שצמחי מרפא המופקים מן הטבע נחשבים כבריאים וטובים יותר לגוף מאשר צריכה של תרופות מרשם שלרוב עלולים לגרום לתופעות לוואי לא נעימות.

בין צמחי המרפא הפופולריים שקיימים בשוק ההומאופתיה, ישנו גם צמח אחד שנחשב בעל יתרון רבים הן מבחינת מרפא והן מבחינת בריאות – הלוא הוא צמח המורינגה עליו ניתן לקרוא באתר https://www.moringaforests.com/.

מהי מורינגה

מורינגה היא עץ הנחשבת כצמח פלאי בעל סגולות בריאותיות מצוינות, ומאוד פופולרי ברפואת המזרח. במקור צמח המורינגה גדל באזור בעל אקלים טרופי כמו הודו, פיליפינים ודרום אמריקה, אך גם הודות ליכולת הסתגלות הגבוהה של הצמח באדמה יבשה הוא גדל באופן נהדר גם בארצנו החמה.

העלים של עץ המורינגה הם אלו המכילים את הערכים התזונתיים הטובים, ולכן הם נחשבים גם כסופר פוד משום שהם בעלי ויטמינים, מינרלים ותרכובות שונות עם נוגדי חמצון המסוגלים להילחם נגד דלקות בגוף.

מהם היתרונות של צריכת מורינגה

כפי שנאמר, עלי מורינגה עשירים במגוון וויטמינים ומינרליים החיוניים לגופנו כמו סידן, מגנזיום, ברזל, חלבונים, נוגדי חמצון ועוד. צריכה של העלים יכולה לחולל פלאים לגוף מבחינה רפואית כמו שיכוך כאבים, הורדת חום, הגנה על הגוף מפני וירוסים ודלקות כיוון שהעלים בעלי תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות.

על פי מחקרים שונים נמצא כי לצמח יש סגולות יוצאות דופן נגד התפתחות של גידולים סרטניים, הורדת כולסטרול רע וגם טיפול יעיל וטבעי נגד סוכרת.

מוצרים עשויים מורינגה

את נפלאות המורינגה ניתן לצרוך בצורות שונות עם מגוון מוצרים הקיימים היום בחנויות הטבע. בין המוצרים ניתן למצוא גם אבקה של עלי מורינגה טחונים, עלי מורינגה יבשים המשמשים לחליטות תה, כמוסות המכילות את מיצוי העלים ועוד.

את האבקה של העלים ניתן להוסיף לשייקים טחונים, ואת העלים המיובשים ניתן לחלוט עם מים חמים כמו תה. גם את העלים הטריים של המורינגה ניתן לאכול יחד עם סלט ירקות טרי וטעים.