פתרון טבעי לנשירת שיער

נשירת שיער היא תופעה מאד לא נעימה, כאשר האדם רואה את כמויות השיער הנושרות ממנו בכל יום וחש שהשיער הופך לדליל עם הזמן. 

פתרון טבעי לנשירות שיער 

הפתרון הנכון לטיפול בתופעה זו הוא טיפול טבעי אשר מורכב מפורמולה של כמה צמחים וזאת לעומת הכימיקלים השונים שיש להם השפיה בעת נטילת הכמוסות או הכדורים, אך מי שמפסיק לצרוך אותם ההשפעה שלהם פגה, כך שהתהליך נקטע ואין לו המשכיות.

מגוון צמחי מרפא בפורמולה 

לאורך מאות שנים ידוע שקיימים צמחים רבים שיש להם סגולות מרפא. עם השנים גילו איזו השפעה ומזור יש לכל אחד מהם ובהתאם לכך המליצו ללקוחות לצרוך מוצר של צמח מרפא זה או אחר.

זהו קו חשיבה שהוביל ליצור של המוצרים הטבעיים שמספקים פתרון טבעי לנשירת שיער. פורמולה הבנויה מכמה צמחי מרפא אשר יחד יוצרים את האפקט הנדרש, גם עצירה של הנשירה הקיימת וגם זירוז שורשי השיער לצמוח שוב. 

הצמחים העיקרים אשר מסייעים לעצירת נשירת השיער הם:

רוזמרין

ליצ’יום סיני

זרעי קוסקוטה

מרווה רפואית

צמח זה יוצר שינוי בצמיחת השיער כיוון שיש בו מינרלים הנחוצים למטרה זו כמו אבץ, וויטמין B, C אשלגן ומגנזיום.

פרי דקל ננסי

מעשיר את התזונה הטבעית לשורש השערה.

קדמו להכנת הפורמולות הללו שנים של מחקר כדי לברור את הצמחים המתאימים ביותר במינונים הנדרשים כדי להשיג תוצאות אופטימליות להפקת תכשיר טבעי לצמיחת שיער. רק לאחר שהמינונים יוצבו ונבדקה האפקטיביות ונראו השינויים הן בעצירת הנשירה והן בהאצת צמיחה, הוחל בשיווק תכשיר זה והתוצאות לא מאחרות לבוא.

בכל המוצרים הטבעיים למניעת נשירת שיער אין חומרים מזיקים כמו צבעי מאכל, סוגר, רכיבים מן החי, חומרים משמרים, חיטה, גלוטן, סוכר ושמרים.