פרוביוטיקה

פרוביוטיקה

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על היתרונות הרבים של תוסף הפרוביוטיקה. מדובר למעשה על חיידקים טובים, החיוניים לצורך השמירה על בריאות הגוף והתפקוד התקין שלו. חיידקים אלו מסייעים לשמור על המאזן, היות וכאשר ישנו מחסור בחיידקים הטובים, חיידקים מזיקים מתרבים וגורמים ללא מעט בעיות הן במערכת העיכול והן בשאר מערכות הגוף. רוב האנשים נוטים ליטול פרוביוטיקה, בתקופה שבה הם מטופלים באנטיביוטיקה. בעוד שהאנטיביוטיקה משמידה את כל פלורת החיידקים, הפרוביוטיקה מסייעת לשקם אותה. לכן חיוני לצרוך פרוביוטיקה בתקופות מסוג זה, על מנת להימנע מכל תופעות הלוואי של הטיפול האנטיביוטי, כגון שלשולים, זיהומים וגינליים ועוד.

פרוביוטיקה – מה מעולם לא סיפרו לכם לגביה?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של פרוביוטיקה, לכן חשוב לבחור את הסוג הנכון והמתאים ביותר לצרכים שלכם. חשוב לבחור את סוג החיידקים הנחוצים לכם ולהקפיד על טכנולוגיה איכותית שמונעת את מותם. ישנן למשל פרוביוטיקות, המיוצרות בטכנולוגיה ישנה ופחות אפקטיבית. כתוצאה מכך, ההשפעה של החיידקים תהיה פחותה. כמו כן, חשוב לשים לב למינון החיידקים, היות וניתן למצוא מינונים שונים, המשפיעים גם על המחיר.

פרוביוטיקה כמו שיש אצל בית מרקחת אונליין הוכחה כיעילה בטיפול במחלות ובעיות רפואיות שונות, כגון שלשולים, עצירויות, דלקות ופטריות בנרתיק, מעי רגיז, דלקות במעי, אקנה ואקזמה ואף מערכת חיסון חלשה. לכן חשוב לבחור פרוביוטיקה המתאימה למצב האישי שלכם, היות וזנים שונים של חיידקים, משפיעים באופן שונה על גוף האדם. חשוב לבחור במוצר איכותי, המכיל זנים ידועים ומוכרים של חיידקים. כמו כן, חשוב לבחור בטכנולוגיה אמינה, השומרת על החיידקים בזמן המעבר שלהם במערכת העיכול. בנוסף לכך, חשוב לבחור בטכנולוגיה השומרת על החיידקים גם למשך חיי המדף של המוצר, על מנת שלא תקבלו קפסולה עם חיידקים מתים.