כל מה שצריך לדעת על לימודי צ’י קונג עם אמיר פרלמן

צ’י קונג היא שיטת תרגול שמגיעה מהמזרח הרחוק. מטרתה של השיטה היא לשמור על בריאותו של האדם, על איכות חייו וכן, להאריך את חייו. מכיוון שמרבית הרופאים הגדולים מאז ומעולם מאמינים כי שמירה על בריאות ואיכות חיים מתחילה מתזונה נכונה והתעמלות איכותית, הרי שבחירת שיטת צ’י קונג לתרגול יומיומי, תסייע לכם להגיע למצב של איזון בין הגוף לנפש, להזרמת אנרגיה חיובית וטובה לגוף ובכלל, לחיות חיים נעימים יותר וטובים יותר. אם אתם מעוניינים ללמוד את השיטה, כדאי מאוד שתבחרו באמיר פרלמן.

מה צריך לדעת על לימודי צ’י קונג עם הטוב ביותר בתחום

אמיר פרלמן אשר למד בווינגייט, למד את כל מה שצריך לדעת על צ’י קונג מהמורים הטובים ביותר בתחום. כיום אמיר פרלמן מציע קורס צ’י קונג אונליין עבור הכשרת מדריכים ומטפלים באמצעות צ’י קונג. כמו כן, אמיר פרלמן מלמד את השיטה עבור כל אדם שמעוניין ללמוד אותה בכדי לתרגל אותה ביומיום שלו ולהנות מכלל היתרונות שלה.  שיטת צ’י קונג היא פסיכוזה בתנועה, היא מאפשרת להזרים אנרגיה חיובית בגוף באמצעות שיטות תרגול שונות ועוד. 

כאשר לומדים לימודי צ’יקונג אונליין אצל אמיר פרלמן, תלמדו את התנועות והדרך לתרגול צ’י קונג. בעצם, היהיה מדובר על סוג של מדיטציה תנועתית אשר תדרוש מכם להיות שלווים ורגועים תוך כדאי שאתם מבצעים את התנועות הספציפיות הנדרשות מכם.

כמו כן, נוסף על תרגול התנועות הרלוונטיות לשיטה זאת, תחשו במהלך הלימודים למגוון רחב של מידע תאורתי על תורת הצ’י קונג. הלימודים הללו יאפשרו לכם לדעת הכל על יסודות הצ’י קונג.

מעבר לכך, אם תרצו להיות מדריכי צ’י קונג או מטפלים באמצעות שיטה זאת, תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת עם אמיר פרלמן ולסיים את הקורס עם ביטחון בכל הנוגע ליכולת ההדרכה שלכם בתחום זה.

לימודי צ'י קונג עם אמיר פרלמן