מנתחת פלסטית מומלצת

ניתוחים פלסטיים עושים רק אצל המומחים ביותר. אלה ניתוחים אשר משפיעים על גוף האדם למשך שנים רבות מאוד ולכן, חשוב מאוד לעשות אותם רק לאחר התייעצות עם מנתחת פלסטית כמו ד”ר ביאנקה רוזנברג הגן בעלת ניסיון רב ומומחיות מוכחת.

מנתחת פלסטית מומלצת

ד”ר ביאנקה רוזנברג-הגן, היא מנתחת פלסטית מומלצת ביותר בעולם האסתטיקה הרפואית. היא בעלת ניסיון של למעלה מ- 36 שנה בטיפולי במלנומה, שחזורי שד, ניתוחים אסתטיים, בכירורגיה פלסטית, טיפול בגידולי עור וטיפול בלייזרים רפואיים.

מהו בעצם מנתח פלסטי?

מנתח פלסטיק הוא רופא מומחה המיומן באינטראקציות עם החולה בטיפולים כמו טיפול בטראומה וטכניקות ניתוח בסיסיים, כמו גם בתחומים מתמחים כגון העברת רקמות וניתוח לייזר. 

ניתוחים פלסטיים וטיפולי שחזור, עוסקים בשיקום הצורה והתפקוד הרגילים. זוהי התמחות מגוונת הכוללת התמחות בטיפול אסתטי במבוגרים וילדים ומקיפה מגוון רחב של מצבים בחלקים שונים של גוף האדם.

מה ניתן לבצע בניתוח פלסטי?

מנתחים פלסטיים מעצבים אזורים שונים בגוף כמו אוזניים, פנים, בטן וידיים וגפיים. הם גם מתקנים בעיות מולדות, כמו מבנה עצם פגום בידיים או ברגליים. ניתוחים קוסמטיים מעצבים מחדש את חלקי הגוף הרגילים מסיבות אסתטיות, בעוד שניתוחי שחזור, מתקנים או מחליפים חלקי גוף שניזוקו בתאונות, מחלות או מומים.

מה עושה מנתח פלסטי?

מנתחים פלסטיים יכולים לתקן או לשחזר כל חלק בגוף למעט מערכת העצבים המרכזית. חלק מההליכים שהם עושים הם: 

  • תיקוני גוף מכוויות
  • שחזור הגפיים התחתונות
  • ניתוחי יד
  • תיקון צלקות
  • הקלה במיגרנה
  • יישור הלסת

איפה למצוא מנתח פלסטי?

ברשת, תוכלו למצוא את הרופאים הטובים ביותר לניתוחים מסוג זה. כדאי לשאול גם בני משפחה וחברים ולהתייעץ איתם על בחירת רופא שיבצע בכם את הטיפולים.