איך לאתר מומחה לניתוח אף מומלץ?

מומחה לניתוח אף

ניתוח זה לא עניין פשוט. וגם אם מדובר על ניתוח שנחשב לקטן, חשוב כל כך לברר היטב ולאתר מומחה מתאים לניתוח המדובר. נכון לכל ניתוח, אך נכון עוד יותר כאשר לניתוח יש משמעות רפואית או אסתטית רבה. אם אתם עומדים לקראת ניתוח אף, אתם בוודאי מודעים לחשיבות הרבה של איתור מומחה מתאים עבור ניתוח אף. וזאת כדי שתיגשו לניתוח בביטחון, ותחושו שאתם מפקידים את הפנים ואת האף שלכם בידיים אמונות ומיומנות.

כך מאתרים מומחה מומלץ לניתוח

  • מתייעצים – כדאי מאוד להתייעץ עם מי שמתמצא בענף. זה יכול להיות איש צוות במרפאה או בקופת החולים, מכר שעבר ניתוח אף וכדומה. אלו יכולים לנקוב בשמות של מומחים ולעזור לכם להכיר את הגורמים המטפלים בענף זה.
  • מכירים – אף פעם לא נכון להחליט בלי להיפגש עם המומחה עצמו. פגישה פנים אל פנים ושיחת היכרות יוכלו לעזור לכם להכיר את המומחה לניתוח אף. ולהחליט האם הוא מתאים לכם מכל הבחינות.
  • בוחנים תוצאות – יש לבחון תוצאות. כל מנתח אף יכול להציג לכם תמונות של מטופלים – לפני אחרי. תמונות אלו יספרו לכם על התוצאות של הטיפול ועל היכולות של המנתח.
  • מוודאים – תמיד יש לברר ולהיות בטוחים כי האדם אליו אתם פונים לשם ביצוע הניתוח מורשה לבצע את הפעולה, הוא הוסמך לכך ויש לו את הציוד הנחוץ לצורך העניין. כמו כן יש לבדוק כי הוא בעל רגישות מתאימה, וכי הוא יוכל בצע עבורכם את הניתוח הרצוי על הצד הטוב ביותר.

ניתוח זו פעולה בעלת משמעות קריטית לחיים של אחרי. לכן לא מחליטים כהרף עין על המנתח. חשוב לבדוק מול קופת החולים או מול גופים אחראיים אחרים לגבי שמות של מנתחים מומלצים.