אצת ספירולינה

אצת ספירולינה

בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על סופר פוד, על התרומה שלהם לבריאות הגוף והנפש ועל החשיבות שלהם בעידן המודרני כמו קולגן ועוד דוגמאות. אם בעבר רוב האנשים היו ניזונים מפירות וירקות טריים, אורגניים ובלתי מרוססים, הרי שהיום רובינו קונים את הירקות שלנו בסופר, אחרי שהם כבר עמדו תקופה ארוכה במחסנים וכמובן עברו ריסוס ודישון כימי. כתוצאה מכל התהליכים האלו, הפירות והירקות כבר לא מכילים את כל הוויטמינים והמינרליים שהם אמורים להכיל. רוב התזונה שלנו מורכבת מחומרים מעובדים, משומרים ומלאי כימיקלים. במצב הנוכחי, הגוף שלנו לא רק סופג רעלים שונים, אלא גם לא מקבל את כל אבות המזון השונים שהוא זקוק להם. לכן חשוב להשלים את הפערים, עם סופר פוד איכותי ומזין. אצת ספירולינה למשל, נחשבת לאחד מסוגי הסופר פוד האיכותיים והמזינים ביותר.

אצת ספירולינה – כדאי להכיר

מדובר על אצה כחולה ירוקה שגדלה במים מתוקים. אצה זו מכילה כמות עצומה של מינרלים וויטמינים שונים, אחוז חלבון גבוה ולא מעט אנטי אוקסידנטים אשר חיוניים לבריאות הגוף שלנו. יכולת הספיגה של האצה גבוהה, ולכן היעילות שלה בהחלט מוכחת במחקרים השונים שביצעו עליה. ספורטאים רבים בוחרים לצרוך את האצה הזאת באופן קבוע, במטרה להשלים את כמות החלבון היומית שלהם ולהעשיר את הגוף שלהם בכל הערכים התזונתיים שהכרחיים לו. אך כמובן שהאצה הזאת אינה שמורה לספורטאים בלבד, היות וכל מי שמעוניין לשפר את הבריאות שלו יכול להתחיל לצרוך ממנה באופן קבוע. מנה יומית של האצה הזאת, יכולה לספק כמות עצומה של ברזל, סידן, חלבון, סוגי וויטמינים שונים ועוד. כל אחד יכול להפיק ממנה תועלת, אך היא חשובה במיוחד עבור מי שאינו מקפיד על תזונה בריאה ומאוזנת, אלא חי אורח חיים מודרני הכולל בעיקר אכילה בחוץ. אנשים אלו ירגישו מיד את ההבדל, היות והגוף שלהם נמצא במחסור של ערכים תזונתיים שונים. הדבר נכון גם עבור מי שחולה במחלות כרוניות שונות.

לסיכום, אצת ספירולינה הינה עצה עתיקה, המכילה כמות בלתי נתפסת של ערכים תזונתיים שונים. צריכה קבועה של האצה, תסייע לגוף שלכם לשמור על בריאות ואיזון.