בגדי לחץ לאחר ניתוח מאמי מייקאובר

כל אישה רוצה להראות נפלא. להביט על עצמה מול המראה ולהיות שבעת רצון מאיך שהיא נראית. אין חולק על כך שהיותנו אימהות פוגע בגיזרה שלנו. היריון מביא למתיחה של השרירים ולשינויים במבנה החזה. גם לאחר הלידה הגוף לא ממהר לחזור לממדיו הקודמים. הדבר יוצר חוסר נוחות ונשים רבות מוכנות לעשות הרבה מאוד כדי לעצב מחדש את הגוף שלהן. אחרי שמנסים דיאטות ואימוני כושר מפרכים, ולמרות זאת לא חל השינוי המיוחל, ניתן לפנות לטיפול מאמי מייקאובר.

טיפול כירורגי עם תוצאות

מדובר על טיפול ניתוחי שמעצב מחדש את הבטן ואת החזה. במהלכו מסירים עור מיותר ומעצבים את האזור לפי מבנה גופה של האישה. לרוב הניתוח מוביל לתוצאות טובות ומשפר את המבנה של האישה. אם כי כמו בכל ניתוח גם בניתוח זה יש החלמה של מספר ימים וכן הרגשה של כאבו חוסר נוחות. כאן מגיע לידי שימוש המוצר הרפואי שמאפשר להקל על ההחלמה ומקדם את הריפוי. מדובר על בגד לחץ לאחר ניתוח אשר צריך ללבוש אותו על האזורים המטופלים. בגדי הלחץ משפרים את זרימת הדם באזורים המטופלים וכך מאיצים את הריפוי.

מעצב ומסייע בהשגת התוצאות

חליפת הלחץ לאחר ניתוח מאמי מייקאובר של חברת איסבלה מסייע בעיצוב הגוף, בהיות החליפה לוחצת על האזורים ושומרת על המבנה הרצוי. כך שמלבד לשיפור בהרגשה והטבה בכאבים, מעבר לעובדה שהחליפה מזרזת את הריפוי, היא גם משרתת את המטופל מבחינת שיפור בהשגת התוצאות. זו הסיבה לכך שרופאים בכירים ופלסטיקאיים ממליצים להשתמש בחליפה זו לאחר ניתוח מאמי מייקאובר. החליפה עוזרת למטופלת להרגיש טוב יותר ולהרגיע כאבים מטרידים. האזור המנותח יחלים מהר יותר והכי חשוב – התוצאות של הניתוח תהיינה טובות יותר.