תחתונים סופגים או חיתולים למבוגרים? השוואה

לצערנו הרב, אנשים רבים שמגיעים לגיל מבוגר מוצאים את עצמם נאלצים לחזור לחיתולים. עשויים להיות לזה כמה וכמה סיבות. כמו מצב סיעודי של חולה שלא מסוגל באופן פיזי לקום ולהגיע אל השירותים או לחילופין אנשים שנפגעים מאוד פיזית או מנטלית ועל כן הם כלל לא חשים בצורך ללכת לשירותים. אלו וגם אלו חייבים את החיתולים למבוגרים שיחליפו את ההגעה לשירותים בלי שהם יירטבו או יתלכלכו יותר מכפי שזה יקרה עם חיתול טוב וסופג.

לא רק אנשים מבוגרים זקוקים לפתרונות כמו חיתולים. גם בקרב אנשים שהם בעלי צרכים מיוחדים, אנשים נכים או כאלה הסובלים מנכויות קוגניטיביות יש רבים שאצלם הקטע הזה של גמילה מחיתולים מעולם לא התרחש ועם הגילך הם זקוקים לפתרונות כמו חיתולים או תחתונים סופגים.

אז מה עדיף? תחתונים סופגים או חיתולים למבוגרים?

אז על מה הכי כדאי ללכת? האם על תחתונים סופגים או שמא על חיתוים למבוגרים?

אז האמת היא שהשאלה הזו היא לא ממש שאלה. כי ברור שיש הבדל גדול מאוד בין שני המוצרים ועבור אדם שזקוק לחיתול, התחתון הסופג כלל לא יועיל לו. כי התחתון הסופג בעצם נוצר עבור אנשים שכן מסוגלים ללכת לשירותים אך מידי פעם יש להם פספוסים. 

הטיטול מיועד לאנשים שלא קמים כלל לשירותים והתחתון הסופג מיועד לאנשים שכן נהנים מעצמאות ברמה מסוימת אך הם כן זקוקים להגנה המינימלית הזו.

קונים מוצרי איכות

בכל מקרה תמיד חשובה ללכת על מוצרי איכות בלבד. אף פעם לא כדאי לזלזל באיכות של מוצרי הספיגה היות ומוצר שאינו איכותי לא יספק את הסחורה ולא יספוג כלל את מה שהוא אמור לספוג.

לכן שווה לשלם מעט יותר על האיכות.