חליטות תה לחורף קל

רוצים חורף קל ללא צינון ושפעת? כדי להגיע לכך, אתם צריכים לחזק את המערכת החיסונית של הגוף. כיצד מכינים את הגוף לחורף? מגבירים צריכה של וויטמין C, פרופוליס, אכינצאה. אז, יש כמוסות. אולם, ישנה דרך טובה יותר מכמוסות. אפשר להגביר את הספיגה של חומרים אלו בגוף באמצעות חליטות תה. במאמר זה, נציע לכם חליטות תה נהדרות שיביאו לכן חורף קל.

המאמר באדיבות כליל הטבע:

https://www.klilhateva.co.il/

חליטת תה מרגיון נופר:

חליטת תה איכותית, המכילה מספר צמחים. כוללת פסיפלורה, המכילה וויטמין C, המסייע לגוף להתגונן מפני הצטננות.

הפסיפלורה המצויה בתה המרגיון, מסייעת בהרגעה של השרירים במידה ונוצרים כאבי שרירים כתוצאה מהתכווצות שרירים בגלל קור.

חליטת תה בטעם דבש:

לדבש, יש יכולת ריפוי בחורף. אחת מדרכי הריפוי נגד שיעול, הוא אכילת בצל עם דבש. לכן, אנו ממליצים על שתיית חליטת תה דבש עם וניל וקמומיל של חברת CELELSTIAL. אחד מהרכיבים העיקריים בתה, הוא תמצית הדבש. התה מכיל צמחי וניל וקמומיל, הנותנים לתה טעם נפלא.

תה בטעם דבש ולימון:

אין כמו וויטמין C להגנה מפני החורף. מי שרוצה תה עם יכולת ריפוי והגנה, יכול לשתות תה דבש ולימון של חברת CELELSTIAL. התה מכיל דבש היוצר ריפוי בחורף, וויטמין C שמצוי בלימון, ומגן מפני התקררות.

חליטת עלי פפאיה קצוצים:

דרך נהדרת להכניס לגוף כמות גדולה מאוד של וויטמין C בחורף, היא באמצעות שתיית חליטת עלי פפאיה קצוצים. הפפאיה, עשירה בוויטמין C. כמות וויטמין C המצויה בפפאיה, מתקרבת לתצרוכת היומית המומלצת.

חליטת פומלה ומלון מיובשים:

פרות ההדר, מסייעים לנו בהגנה מפני הצטננות, בגלל כמויות וויטמין C המצוייה בהם. אם אתם רוצים לשתות חליטת תה המכילה וויטמין C, אך בעלת טעם נהדר, אתם יכולים לשתות חליטה של פומלה ומלון מיובשים, של “תבליני בר”. הפומלה, יובשה בצורה מיוחדת המשאירה בה את הערכים התזונתיים כמו כשהיא טרייה. כך, שהוויטמין C, עדיין נשאר בפומלה, וייספג בגוף בעת שתיית החליטה.

חליטת סיידר ניצני הדר:

עוד תה לחורף שישאיר לכם טעם נהדר, הוא חליטת “ניצני הדר” המכילה פפאיה מיובשת, ופירות אקזוטיים מיובשים נוספים.