טיפול בכאבים בשיטת הקינסיולוגיה

שיטת הקינסיולוגיה היא שיטת טיפות שהוכחה כיעילה במיוחד לצורך טיפול במצבים שונים.

הקינסיולוגיה יא למעשה שיטה שמאזנת את מערכות האנרגיה של הגוף לצד שיפור יחסי הגומלין ביניהן.

מה עומד מאחורי שיטת הקינסיולוגיה?

הנחת היסודי בשיטת הריפוי הזו היא כי קיים קשר הדוק בין כל חלקי הגוף לכל רבדי הנפש. כלומר ישנה זרימה משותפת בין כלל הערכות של הגוף. התחושות הפיזיות, הרגשיות והמנטליות הן למעשה דבר אחד ואם ישנו מתח כלשהו הרי שנוצרות חסימות בזרימה הנכונה של האנרגיה.

כך למשל עומס ומתח שמצטבר בגוף האדם, משפיע על כלל המערכות מה שמוביל בסופו של דבר גם לבעיה פיזית ממשית הבאה לידי ביטוי בכאבים אמיתיים.

פונים רק אל מטפל אמין

חשוב לזכור ולדעת כי בכל מה שקשור לטיפולים אלטרנטיביים, יש הרבה שרלטנות כאשר החובבנות חוגגת. אנשים רבים לומדים מעט על שיטות הטיפול השונות כאשר הם ממהרים לקחת לעצמם את כתר המטפל האלטרנטיבי. אם הם מצליחים לשווק את עצמם ולפרסם את עצמם בצורה משכנעת הרי שמהר מאוד הם צוברים לעצמם מעגל לקוחות רחב. מה שגורם בסופו של דבר ליצירת תחושות שליליות מאוד כלפי השיטות והתרופות האלטרנטיביות.

בגלל שזה עשוי להיות לא יעיל בגלל חוסר הגינות של מטפלים, חשוב לפנות אך ורק אל מטפל אמין ומוכר בלבד.

טיפול יעיל לכאבי גוף ונפש

מטופלים רבים מעידים שהם הצליחו להתגבר על בעיות רבות ולפתור בעיות שונות אשר מהם הם סבלו כאשר הם בחרו בשיטה של הקינסיולוגיה.

הם מדווחים על שיפור במצבים של דיכאונות ומצבי רוח מתחלפים, הם הצליחו לפתור בעיות של חרדות, הם פתרו בעיות שינה, נעשו קלילים ופחות פגיעים, פתרו בעיות אכילה שונות ובקיצור, כמעט בכל תחום ישנן עדויות חיוביות על טיפול יעיל ומוצלח.

צרו קשר עוד היום – http://www.kinesiologia.co.il/.