ניתוח מתיחת בטן – למי זה מיועד והאם זה לנצח?

כמעט כל אדם כיום מעוניין בגוף רזה וחטוב. על מנת להשיג את המטרה הזו, מרבית האנשים מבצעים כושר גופני באופן אינטנסיבי ויומיומי ואף מקפידים על שמירה על תזונה נכונה. אולם, ישנם אנשים אשר למרות ההקפדה על שגרת אימוני כושר ועל תזונה נכונה, אינם מצליחים לממש את מטרתם ולהשיג את הבטן השטוחה והחטובה הרצויה להם. אותם אנשים מחפשים אחר פתרון ראוי עבורם, שיספק להם את הבטן החטובה אשר הם חולמים עליה. כיום, באמצעות ניתוח מתיחת בטן, ניתן להשיג בטן חטובה.

ניתוח מתיחת בטן

מהו ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן כמו בקישור זה הוא הליך כירורגי פולשני. בהתאם לסוג הניתוח, מתבצע חתך באזור כלשהו בבטן, בדרך כלל בבטן התחתונה או בבטן העליונה. לאחר ביצוע החתך, מהדקים את שרירי הבטן באזור הרלוונטי, על מנת שהבטן תהיה בעלת מראה שטוח. מדובר בניתוח שונה מניתוח שאיבת שומן. ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח המיועד לאנשים בעלי משקל עודף, הזקוקים לשאיבה של שומן ספציפי מאזור כזה או אחר בגופם. לעומת זאת, ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח אשר לא רלוונטי דווקא לאנשים אשר סובלים מעודף משקל, אלא בעיקר עבור אנשים אשר אינם משיגים את המראה השטוח הרלוונטי והרצוי להם עבור הבטן שלהם, גם כאשר הם מקפידים על שמירה על תזונה נכונה וביצוע אימוני כושר. אותם אנשים יכולים לברר את כל מה שצריך לדעת על ניתוח מתיחת בטן.

למי מתאים ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן כמו שאפשר לראות באתר https://drglesinger.co.il/ הוא ניתוח אשר מתאים כאמור לאנשים אשר אינם מרוצים ממראה הבטן שלהם. כלומר, אנשים בעלי עור עודף בבטן שלהם. כך למשל: אנשים אשר ירדו במשקל באופן קיצוני ונשאר להם לא מעט עור עודף, יכולים לבחור בניתוח מתיחת בטן, אשר יתאים למטרתם. גם נשים אשר עברו לידה או ניתוח קיסרי, אשר הבטן שלהן איננה חזרה להיות מה שהייתה בטרם הלידה או הניתוח, יכולות לבחור בניתוח מתיחת בטן. מדובר בניתוח אשר תוצאותיו נשמרות בצורה טובה, אילולא מתרחשת עלייה קיצונית במשקל או ירידה קיצונית במשקל וכן, אילולא עוברים הריון נוסף. יש לבצע את הניתוח בתום תהליך ירידה במשקל ולאחר כלל ההריונות שהאישה מתכננת להיכנס אליהם בחייה.