הכנות לחתונה בצל הקורונה

הכנות לחתונה

בשבועות האחרונים יש לא מעט זוגות שהחליטו לדחות את החתונה או לבטל אותה, ולו בשל ההנחיות החדשות למניעת התקהלויות. נוסף אליהם, יש זוגות שהחלו לתכנן את החתונה ונאלצו להקפיא את הארגונים ולהמתין לימים טובים יותר. כיצד ניתן להיערך לחתונה בצל הקורונה? הנה כמה טיפים.

הקשיבו להנחיות

משרד הבריאות מפרסם אחת לכמה ימים הנחיות חדשות, ועל כן חשוב להקשיב להנחיות, ולו כדי לדעת כיצד לפעול. יש הנחיות חדשות לגבי מקוואות ולגבי קיום החתונה, ולו כי נכון לכתיבת שורות אלה, הוחלט כי חתונה תתקיים ללא אורחים כלל (זאת לאחר שקבעו שחתונה תתקיים עם 100 אורחים, ולאחר מכן החמירו את ההנחיות וקבעו שחתונה תיערך עם 10 אורחים בלבד).

איך מארגנים חתונה מבלי לצאת מהבית?

אם אתם בדיוק בשלבי תכנון החתונה, ומתכוונים להינשא בקיץ או בשנה הבאה, סביר להניח שעצרתם את התכנונים, ולו בשל העובדה שלא ניתן לצאת מהבית. ובכן, טוב לדעת שבהחלט ניתן להמשיך בארגונים גם כשנשארים בפיג’מה.

  • אם טרם מצאתם אולם, זה הזמן לערוך רשימת אולמות, להתקשר אליהם ולברר מחירים ותאריכים פנויים. נכון, לא ניתן לראות כרגע את האולם, אבל אפשר לצמצם את הרשימה ל2-3 אולמות שאליהם תלכו לאחר שיעבור זעם.
  • ערכו רשימה של ספקים שמעניינים אתכם, בצעו מחקר שוק, חפשו תיק עבודות והרכיבו רשימה של 5 ספקים אופציונליים מכל תחום (שמלת כלה, דיג’יי, צלם, עיצוב שיער, אטרקציות לאירוע וכו’).
  • ערכו פגישות וידאו עם הספקים הללו, ולו כדי להבין עלויות, זמינות והיקף עבודה. בפגישות הווירטואליות, תוכלו לקבל מושג לגבי השירות שהספק מציע, ולהבין האם זהו ספק שתרצו להמשיך עמו בתהליך או לא.
  • הזמינו פריטים לחתונה מאלי אקספרס וחנויות ווירטואליות נוספות. עד שהמשלוח יגיע אליכם, יעברו כמה שבועות, כך שבינתיים המוצרים הרצויים יהיו בדרכם אליכם (למשל: חלוקי התארגנות, מניפות לאורחים, אביזרי שיער וכו’).
  • חתונת DIY: זה הזמן להכין את כל האלמנטים הדקורטיביים שאתם עתידים לעצב עמם את האירוע.

זה לא נעים לדחות חתונה, או להעביר את תקופת הארגונים מהבית (בייחוד כי זו תקופה ייחודית ומרגשת). עם זאת, חשוב להסתכל על הצד החיובי, ולהבין שניתן לארגן את החתונה גם כך, וכל עכבה לטובה. מזל טוב!