מאיזה גיל אפשר לעשות טיפולי בוטוקס?

אם בעבר טיפולי בוטוקס וטיפולי פנים היו נפוצים יותר בקרב אוכלוסיות אמידות כיום ניתן לראות כי כמעט כל אדם שני בישראל עובר טיפולי בוטוקס בין אם מדובר בנשים ובין אם מדובר בגברים. מדובר בהליך פשוט וקל אשר מספק תוצאות מידיות ואיכותיות מאוד וכיום כבר בגילאים צעירים נשים וגברים בוחרים בטיפול מעין זה. הנטייה הטבעית שלנו היא לחשוב כי הטיפול מיועד עבור נשים מבוגרות אשר מעוניינות להחליק את הקמטים שהיא איתו הגיל אך למעשה עובדה זאת אינה נכונה כלל.

הגיל האולטימטיבי לטיפול בוטוקס

הבוטוקס הוא חומר אשר יש לו אישור רפואי בכל העולם. הוא מוזרק אל תוך השריר ומעכב את תהליך ההתכווצות שלו וכך מאפשר לעור להישאר חלק לאורך זמן. למרות שהשימוש בו התחיל על מנת לייצב את מראה הפנים בקרב האוכלוסייה הבוגרת ביותר כיום ניתן להתחיל טיפולי בוטוקס כבר בגיל צעיר על מנת למנוע את הופעתם של הקמטים עוד קודם שהם הגיעו וכך לשמור על מראה אטרקטיבי לאורך שנים.

הגיל האולטימטיבי להתחיל בו טיפולי בוטוקס הוא כבר בגילאי 18 עד 20 עוד קודם שהעור מתחיל את תהליך ההזדקנות וההתכווצות שלו. הטיפול יאפשר לעורכן להישאר חלק ומתוח לפרק זמן ממושך ויעכב את תהליך ההזדקנות הטבעי שלו. עבור נשים רבות מדובר בחלום וזוהי הסיבה העיקרית בגללה טיפולי בוטוקס הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות.

הבחירה בטיפול בוטוקס

ניתן להזריק בוטוקס בכל גיל החל מגיל 18 ועד גילאים מבוגרים יותר. מדובר בהליך פשוט של הזרקת החומר לשריר אשר אינו גורם לכל תופעות לוואי. תוך זמן קצר תרגישו בתוצאות. כמובן שככל שגיל המטופלת הינו גבוה יותר כך יהיו קשה יותר להיפטר מכל הקמטים והקמטוטים אך אין ספק כי התוצאה משביעת רצון.